هفته فرهنگی دوراهی ایسینی رویداد بسیار خوبی به شمار می‌رفت

رئیس سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری بندرعباس گفت: یکی از محلاتی که خواستگاه پرورش استعدادهای درخشان در عرصه‌های فرهنگی و هنری بوده است محله دوراهی ایسینی بندرعباس است که شاهد بهره‌برداری مجدد فرهنگسرای این محله بودیم.

به گزارش روابط عمومی سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری بندرعباس، محمدمهدی جهانبخش بیان کرد: یکی از رسالت‌های سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری بندرعباس توسعه برنامه‌های فرهنگی و هنری در دل محلات بندرعباس بوده است و با ایجاد فرهنگسراها و ساخت بسترها به دنبال شکوفایی و شناسایی استعدادها در زمینه فعالیت‌های فرهنگی و هنری و فرهنگ شهروندی هستیم.

وی افزود: در این راستا با کمبود فضاهای فرهنگی و هنری در بندرعباس مواجه هستیم و یکی از اقداماتی که شهرداری بندرعباس در سال‌های اخیر توانسته انجام دهد، ایجاد فرهنگسراها و پلاتوهای مختلف در سطح شهر بوده است که در حال حاضر شاهد یک فرهنگسرا، دو سرای محله و سه پلاتو فعال در شهر بندرعباس هستیم و به زودی فرهنگسرای انقلاب نیز به بهره‌برداری می‌رسد.

جهانبخش ادامه داد: فرهنگسرای دیگری را نیز در شهرک امام رضا (ع) در دست بهره‌برداری داریم و به دنبال راه‌اندازی فرهنگسرای دیگری نیز در منطقه یک شهری بندرعباس نیز هستیم تا بتوانیم بستر را هرچه بیشتر برای استفاده از ظرفیت‌های شهروندی فراهم کنیم.

وی اضافه کرد: یکی از محلاتی که خواستگاه پرورش استعدادهای درخشان در عرصه‌های فرهنگی و هنری بوده است محله دوراهی ایسینی بندرعباس است که شاهد بهره‌برداری مجدد فرهنگسرای این محله بودیم.

جهانبخش تصریح کرد: هفته فرهنگی دوراهی ایسینی رویداد بسیار خوبی به شمار می‌رفت و بیشتر افرادی که برای آموزش در این فرهنگسرا فعالیت می‌کنند زمانی در همین محله زندگی می‌کرده‌اند و امروز برای انجام کارهای فرهنگی و هنری در این منطقه داوطلبانه اعلام آمادگی کرده‌اند.

رئیس سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری بندرعباس گفت: قطعاً رویکرد ما در سایر فرهنگسراها نیز همین خواهد بود و استفاده از ظرفیت‌های شهروندی را مدنظر قرار داده‌ایم.

FavoriteLoadingAdd to favorites