طرح سلامت شهروندی در بندرعباس آغاز می‌شود

سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری بندرعباس با همکاری دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان طرح ارتقای بخش سلامت در محلات بندرعباس را آغاز می‌کند.

به گزارش روابط عمومی سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری بندرعباس، رئیس سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری بندرعباس بیان کرد: نظام سلامت از جمله مهم‌ترین بخش‌ها است، چرا که سلامت شهروندان بیش از هر چیز دیگری حائز اهمیت است.

محمدمهدی جهانبخش افزود: همکاری نهادهایی که در حوزه سلامت فعالیت دارند با بخش‌هایی که در دل محلات بندرعباس به شهروندان خدمات ارائه می‌کنند می‌تواند منجر به اقدامات سازنده در حوزه سلامت شهروندان شود.

وی تصریح کرد: شورای اجتماعی محلات در دل محلات با همکاری شهروندان تا کنون توانسته در خصوص کاهش آسیب‌های اجتماعی و انجام خدمات فرهنگی و اجتماعی اقدامات مؤثری را رقم بزند و از همین رو در حوزه سلامت نیز می‌توان با همکاری این بخش گام‌های ارزشمندی را برداشت.

جهانبخش ابراز کرد: با رویکرد محله محوری می‌توان نیازسنجی‌های بهداشتی و درمانی در نقاط مختلف شهر بندرعباس را شناسایی کرد و در جهت اجرایی کردن برنامه‌های سلامت و مرتفع کردن خلأهای این بخش همراه با آموزش به شهروندان اقداماتی مؤثری را صورت داد.

وی در پایان گفت: در همین راستا سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری بندرعباس با همکاری دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان طرح سلامت شهروندی را در محلات مختلف بندرعباس در دست اقدام دارد.

FavoriteLoadingAdd to favorites