شهریار کارت رونمایی می‌شود

رئیس سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری بندرعباس گفت: سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری بندرعباس در جهت کاهش هزینه‌های خانوار از شهریار کارت رونمایی می‌کند.

به گزارش روابط عمومی سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری بندرعباس، محمدمهدی جهانبخش بیان کرد: در راستای اقتصاد مقاومتی و کاهش هزینه‌های خانوار شهریار کارت در فاز اول در جهت رفاه کارکنان شهرداری بندرعباس رونمایی می‌شود.

وی افزود: این کارت که قابلیت خرید از فروشگاه‌های مختلف در شهر بندرعباس را فراهم می‌آورد در کاهش هزینه‌های خانوار اثری مثبت دارد.

جهانبخش خاطرنشان کرد: امروزه با وجود هزینه‌های مختلف برای خانواده‌ها در زمینه‌های مختلف همچون تغذیه، پوشاک، سلامت، گردشگری و … شهریار کارت در کاهش هزینه‌ها تأثیر بسزایی را می‌تواند داشته باشد.

وی تصریح کرد:  در فاز نخست این کارت رفاهی در راستای رفاه کارکنان بخش‌های مختلف شهرداری بندرعباس رونمایی می‌شود و امیدواریم بتوانیم برای گسترش این طرح در سطح شهر بندرعباس نیز قدم‌های مثبتی را برداریم.

جهانبخش اظهار کرد: این کارت رفاهی به‌زودی با همکاری سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری بندرعباس و شرکت فاوا تجارت کاسیان برای کارکنان شهرداری بندرعباس رونمایی می‌شود.

FavoriteLoadingAdd to favorites