رویکرد شهرداری بندرعباس حمایت از رشته‌های آبی و ساحلی خواهد بود

شهردار بندرعباس گفت: با توجه به اینکه شهر ما یک شهر ساحلی است، رویکرد شهرداری بندرعباس بیشتر حمایت از رشته‌های آبی و ساحلی خواهد بود.

امسال مجموعه شورای اسلامی شهر بندرعباس حمایت خود را از تیم بومی شهرداری بندرعباس بیشتر خواهد کرد

به گزارش روابط عمومی سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری بندرعباس، رئیس شورای اسلامی شهر بندرعباس با بیان اینکه اعتقاد داریم ورزش حرفه‌ای را باید حمایت کنیم، ابراز کرد: امسال مجموعه شورای اسلامی شهر بندرعباس حمایت خود را از تیم بومی شهرداری بندرعباس بیشتر خواهد کرد و امیدواریم به مقام قهرمانی رقابت‌های لیگ فوتبال ساحلی کشور دست پیدا نمایند.

اسلام باوقار تصریح کرد: تیم داری در سطح حرفه‌ای نشان دادن جوانان این نقطه به دیگر نقاط کشور است و می‌توانیم استعدادهای شهر خود را در سطح ملی نشان دهیم.

وی ابراز کرد: یکی از برنامه‌های شورای اسلامی شهر بندرعباس که به شهرداری ابلاغ شده است این بوده که اگر در رشته‌ای تیم داری می‌کنیم ورزشکارانی را در آن رشته در بندرعباس داشته باشیم تا ورزشکاران تیم‌های پایه به تیم‌های اصلی راه یابند و ورزشکاران تیم‌ها بومی باشند.

رویکرد شهرداری بندرعباس بیشتر حمایت از رشته‌های آبی و ساحلی خواهد بود

همچنین شهردار بندرعباس، ضمن تشکر از همه کسانی که در ارتقای سطح ورزش هرمزگان همت می‌کنند، اظهار کرد: تیم‌های شهرداری بندرعباس به عنوان نماینده‌ای شایسته از هرمزگان در مسابقات کشوری درخشیده‌اند.

عباس امینی زاده خاطرنشان کرد: با توجه به اینکه شهر ما یک شهر ساحلی است، رویکرد شهرداری بندرعباس بیشتر حمایت از رشته‌های آبی و ساحلی خواهد بود.

وی اضافه کرد: در همین راستا برنامه داریم حمایت‌های قوی‌تری از تیم فوتبال ساحلی داشته باشیم تا بتوانیم جایگاه بهتری را در کشور کسب کنیم زیرا این پتانسیل در بندرعباس وجود دارد و با پرورش آن می‌توانیم به جایگاه‌های بهتر دست یابیم.

تیم موفق شهرداری بندرعباس در لیگ برتر فوتبال ساحلی کشور بسیار خوب عمل کرده است

رئیس سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری بندرعباس نیز، ابراز کرد: تیم موفق شهرداری بندرعباس در لیگ برتر فوتبال ساحلی کشور بسیار خوب عمل کرده است و حمایت‌ها باید از این تیم صورت گیرد تا بتوانیم نتایج دلخواه را کسب کنیم.

محمدمهدی جهانبخش اظهار کرد: تیم فوتبال ساحلی شهرداری بندرعباس از لحاظ فنی و آمادگی بازیکنان در شرایط خوبی به سر می‌برد و امیدواریم این روند خوب ادامه داشته باشد و شاهد موفقیت‌های روز افزون این تیم در لیگ برتر فوتبال ساحلی کشور باشیم.

وی در پایان گفت: از حمایت‌های شورای اسلامی شهر و شهردار بندرعباس که به این تیم توجه ویژه داشته‌اند کمال تشکر را دارم.

FavoriteLoadingAdd to favorites