هفته سلامت دوراهی ایسینی برگزار می‌شود

با هدف ارتقای سلامت شهروندان، در هفته سلامت دوراهی ایسینی به ساکنین محله دوراهی ایسینی بندرعباس خدمات بهداشتی و درمانی رایگان ارائه می‌شود.

به گزارش روابط عمومی سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری بندرعباس، رئیس سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری بندرعباس بیان کرد: نظام سلامت از جمله مهم‌ترین بخش‌ها است، چرا که سلامت شهروندان بیش از هر مورد دیگری حائز اهمیت است.

محمدمهدی جهانبخش افزود: همکاری نهادهایی که در حوزه سلامت فعالیت دارند با بخش‌هایی که در دل محلات بندرعباس به شهروندان خدمات ارائه می‌کنند می‌تواند منجر به اقدامات سازنده در حوزه سلامت شهروندان شود.

وی تصریح کرد: با رویکرد محله محوری می‌توان نیازسنجی‌های بهداشتی و درمانی در نقاط مختلف شهر بندرعباس را شناسایی کرد و در جهت اجرایی کردن برنامه‌های سلامت و مرتفع کردن خلأهای این بخش همراه با آموزش به شهروندان اقداماتی مؤثری را صورت داد.

جهانبخش خاطرنشان کرد: در همین راستا سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری بندرعباس با همکاری دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان و شهرداری منطقه دو، هفته سلامت دوراهی ایسینی را برگزار می‌کند.

وی ابراز کرد: در این طرح که از ۱۲ تیرماه آغاز می‌شود با توجه به نیازهای محله دوراهی ایسینی بندرعباس در حوزه سلامت و بهداشت، خدمات درمانی و آموزشی رایگان با محوریت فرهنگسرای دوراهی ایسینی به شهروندان ارائه می‌شود.

رئیس سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری بندرعباس عنوان کرد: در نظر داریم در جهت ارتقای سلامت شهروندان این طرح مداوم صورت پذیرد و در محلات مختلف دیگر نیز هفته‌های سلامت را برگزار کنیم.

FavoriteLoadingAdd to favorites
RSS
Instagram