یازدهمین المپیاد ورزشی کارکنان شهرداری بندرعباس برگزار شد

مراسم اختتامیه یازدهمین المپیاد ورزشی کارکنان شهرداری بندرعباس در سالن مجموعه ورزشی شهدای دوراهی ایسینی برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری بندرعباس، رئیس سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری بندرعباس بیان کرد: امروزه بی‌تحرکی کارمندان مشکلات ساختاری و بیولوژیکی زیادی، همچون بیماری‌های قلبی، تنفسی، خمیدگی تدریجی ستون فقرات، آرتروز مفاصل، اضافه‌وزن و فشارخون را به دنبال دارد.

محمدمهدی جهانبخش با بیان اینکه کارمندان اگر به ورزش بپردازند از لحاظ روحی و روانی راندمان کار خود را بالا می‌برند، افزود: ورزش به دلیل داشتن ویژگی شادی و نشاط، خصوصاً برای کارمندان سبب کارایی بالاتر می‌شود.

وی افزود: در همین راستا سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری بندرعباس، اقدام به برگزاری یازدهمین المپیاد ورزشی کارکنان شهرداری بندرعباس کرده است.

جهانبخش با اشاره به اینکه این المپیاد با شرکت ۶۰۰ نفر در دو بخش بانوان و آقایان برگزار شد، اظهار کرد: همواره تلاش ما این بوده که فعالیت‌های ورزشی را در راستای سلامت جسمی و نشاط روحی کارکنان با جدیت دنبال کنیم تا کارکنانی سالم و بانشاط داشته باشیم.

گفتنی است برگزیدگان رشته‌های مختلف این المپیاد به شرح زیر هستند:

در مسابقات دارت بانوان لیلا لاله زاری، انسیه رضایی و الهام توث از شهرداری ناحیه یک منطقه یک به ترتیب مقام‌های اول تا سوم را به دست آوردند.

در رشته دارت بانوان مریم رئیسی، ملیحه ذاکری و صغری برزگر به ترتیب اول تا سوم شناخته شدند و در بخش آقایان هادی امامدادی، حسین شریفی و سعید پلاسی مقام اول تا سوم را به دست آوردند.

در رشته دارت به میزبانی شهرداری منطقه سه در بخش بانوان مریم پور ملایی، زینب بدری و فاطمه رضایی و زهره رحیمی مشترکاً سوم و در بخش آقایان به ترتیب ماشاالله حمزه‌ای، سعید آشیان و محمد صحراگرد مقام‌های اول تا سوم را به دست آوردند.

در رشته دارت بانوان و آقایان که در شهرداری مرکزی انجام شد در بخش بانوان مرادی، مرضیه عوض پور و عاطفه عوض پور اول تا سوم شدند و در بخش آقایان رضا شجاعی، مهدی رضایی و کیوان کسری و کاظم فرساد مطلق مقام سوم مشترک را به خود اختصاص دادند.

در مسابقات شطرنج و در بخش بانوان عامری از سازمان مدیریت پسماند، سپاه از شهرداری مرکزی و مقام مشترک سوم را دستوم و زارعی از شهرداری مرکزی کسب کردند.

در بخش آقایان حسین سلیمانی از ناحیه یک منطقه یک، برخورداری از سازمان مدیریت پسماند، خلاده از سازمان حمل‌ونقل بار و مسافر مقام‌های اول تا سوم را به دست آوردند.

در مسابقات فوتبال دستی هادی بلالی پور و میثم رضایی از سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی مقام اول، محمد حسینی و مهدی اکبری از سازمان حمل‌ونقل بار و مسافر مقام دوم را کسب کردند.

در رقابت‌های تنیس روی میز آقایان علی نجفی از آتش‌نشانی و علی صادقی از منطقه یک مقام اول و دوم را به دست آوردند.

در مسابقات تنیس روی میز بانوان خانم دستوم از شهرداری مرکزی، معصومه نیکو بر از سازمان مدیریت پسماند و زینب گلستانی از شهرداری مرکزی به ترتیب اول تا سوم شدند.

در مسابقات پرتاب پنالتی بسکتبال مهدی اکبری، رضا زمردی و رضا بهنامرشد مقام‌های اول تا سوم را کسب کردند.

در مسابقات والیبال ساحلی نیز تیم آتش‌نشانی الف به مقام قهرمانی دست‌یافت، تیم آتش‌نشانی ب و سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی به ترتیب دوم و سوم شدند.

در رقابت‌های فوتسال منطقه سه به مقام قهرمانی دست‌یافت، تیم سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی دوم شد و تیم شهرداری مرکزی مقام سوم این رقابت‌ها را کسب کرد.