جشن شمیم ریحان برگزار می‌شود

هم‌زمان با سالروز ولادت حضرت فاطمه معصومه (س) و روز دختر جشن شمیم ریحان در بندرعباس برگزار می‌شود.

به گزارش روابط عمومی سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری بندرعباس، رئیس سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری بندرعباس بیان کرد: روز ولادت حضرت فاطمه معصومه (س) در تقویم میهن اسلامی‌مان به عنوان روز دختر نام‌گذاری شده است که این روز را گرامی می‌داریم.

محمدمهدی جهانبخش افزود: از آنجا که دختران در دین اسلام بسیار مورد توجه قرار گرفته‌اند، برنامه‌ریزی متناسب با جنسیت برای آن‌ها از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است.

وی تصریح کرد: دختران نقشی سرنوشت‌ساز در حال و آینده جامعه دارند، مادران فردا هستند و تربیت صحیح آن‌ها تضمین موفقیت جامعه آینده را در پی دارد.

جهانبخش تصریح کرد: به یقین در یک جامعه هرچه دختران با نشاط‌تر، پرتلاش‌تر و با اخلاق‌تر باشند، جامعه با سرعت بیشتری به سمت شکوفایی، کمال و سعادت حرکت می‌کند.

وی خاطرنشان کرد: از همین رو و در جهت گرامیداشت این روز جشن شمیم ریحان به همت سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری بندرعباس با همکاری اداره بهزیستی بندرعباس برگزار می‌شود.

رئیس سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری بندرعباس ابراز کرد: این جشن یکشنبه ساعت ۱۹:۳۰ در محل خانه کوچک پناهگاهی بندرعباس برگزار می‌شود.