شهرداری بندرعباس با پیروزی نیم فصل نخست را به پایان رساند

در چارچوب هفته یازدهم از سری رقابت‌های لیگ برتر فوتبال ساحلی باشگاه‌های کشور، شهرداری بندرعباس حریف چابهاری خود را از پیش رو برداشت.

به گزارش روابط عمومی سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری بندرعباس، در چارچوب هفته یازدهم و پایانی نیم فصل نخست رقابت‌های لیگ برتر فوتبال ساحلی باشگاه‌های کشور، تیم شهرداری بندرعباس به مصاف میزبانش تیم شهرداری چابهار رفت.

شهرداری بندرعباس تا پایان هفته دهم با ۷ برد، ۳ باخت و کسب ۲۰ امتیاز در مکان چهارم جدول رده‌بندی قرار داشت و با پیروزی در این بازی جایگاه خودش را در جدول رده‌بندی بهبود بخشید.

دوازده دقیقه نخست این بازی با نتیجه یک- یک مساوی به پایان رسید، برای شهرداری بندرعباس فاروق پسنده در این نیمه گلزنی کرد.

در دوازده دقیقه دوم دو تیم بازی را با نتیجه مساوی دو بر دو به پایان بردند، احسان درا زننده گل دوم تیم شهرداری بود، در دوازده دقیقه سوم و پایانی دوتیم هم پای هم‌ پیش می‌رفتند و بازی می‌رفت تا با سوت داور به وقت اضافه برود که محمد پویه در چهار ثانیه باقی‌مانده گل سوم شهرداری را به ثمر رساند تا شاگردان حمید رضایی پور در تیم شهرداری بندرعباس سه امتیاز کامل این دیدار را از آن خود کنند و هشتمین پیروزی نماینده هرمزگان به دست بیاید.

با این برتری شهرداری بندرعباس نیم فصل نخست این رقابت‌ها را با پیروزی به پایان رساند.