تست گیری تیم فوتبال شهرداری بندرعباس برگزار می‌شود

مدیرعامل باشگاه فرهنگی و ورزشی شهرداری بندرعباس گفت: با توجه به در پیش بودن فصل جدید لیگ دسته دوم باشگاه‌های کشور، تیم فوتبال شهرداری بندرعباس برای جذب بازیکن اقدام به تست گیری می‌کند.

به گزارش روابط عمومی سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری بندرعباس، محمدمهدی جهانبخش بیان کرد: تیم شهرداری بندرعباس از نام‌های درخشان و با اعتبار فوتبال کشور است که در این فصل با سازمان‌دهی مناسب و بهره‌گیری از تمامی ظرفیت‌ها به دنبال حضور مجدد در لیگ دسته اول کشور هستیم.

وی افزود: تست گیری مرحله مهمی از تیم داری برای یافتن استعدادهای جوان است و در واقع تست گیری برای آینده تیم بسیار مؤثر است.

جهانبخش با بیان اینکه اولویت ما حضور بازیکنان با انگیزه و با استعداد بومی در تیم شهرداری بندرعباس است، تصریح کرد: در استان هرمزگان استعدادهای خوبی در زمینه فوتبال وجود دارد که با به‌کارگیری آن‌ها در تیم شهرداری می‌توانیم آینده بهتری را برای فوتبال این خطه رقم بزنیم.

وی ابراز کرد: با توجه به در پیش بودن فصل جدید لیگ دسته دوم باشگاه‌های کشور و حضور تیم فوتبال شهرداری بندرعباس در این رقابت‌ها، این تیم برای جذب بازیکن اقدام به تست گیری می‌کند.

مدیرعامل باشگاه فرهنگی و ورزشی شهرداری بندرعباس گفت: این تست گیری روزهای دوشنبه و سه‌شنبه ۸ و ۹ مرداد از ساعت ۱۷:۳۰ در مجموعه ورزشی شهدای دوراهی ایسینی بندرعباس برگزار می‌شود.

FavoriteLoadingAdd to favorites