عرضه صنایع دستی در بندرعباس سامان می گیرد

به همت سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری بندرعباس در ساحل پشت فرمانداری بندرعباس غرفه‌های عرضه صنایع‌دستی راه‌اندازی می‌شوند.

به گزارش روابط عمومی سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری بندرعباس، رئیس سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری بندرعباس تصریح کرد: شهر بندرعباس در بخش گردشگری می‌تواند بسیار پویا باشد و قرارگیری در کنار دریا ظرفیتی را فراهم کرده است که می‌تواند به جذب بیشتر گردشگر در این شهر کمک شایانی کند.

محمدمهدی جهانبخش افزود: یکی از بخش‌هایی که می‌تواند به توسعه گردشگری کمک شایانی کند عرضه صنایع‌دستی است.

وی ادامه داد: با توجه به اینکه بندرعباس در زمینه صنایع‌دستی استعداد بسیار مقبولی را دارد، می‌توانیم با فراهم کردن شرایط برای عرضه صنایع‌دستی در ساحل در جهت حمایت از فعالین حوزه صنایع‌دستی گامی مؤثر را برداریم.

جهانبخش ادامه داد: در همین راستا بر آن هستیم که با همکاری اداره کل میراث فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری هرمزگان، سازمان‌های مرتبط در شهرداری بندرعباس، شهرداری منطقه ۲ بندرعباس و دیگر نهادها شرایط عرضه صنایع‌دستی را در ساحل فراهم آوریم.

وی ابراز کرد: برای این امر در جهت ساماندهی ساحل در محل پشت فرمانداری بندرعباس با تبیین طرح‌های لازم به دنبال آن هستیم غرفه‌های عرضه صنایع‌دستی را برپا کنیم.