تست گیری تیم بسکتبال شهرداری بندرعباس برگزار می‌شود

مدیرعامل باشگاه فرهنگی و ورزشی شهرداری بندرعباس گفت: با توجه به حضور تیم بسکتبال شهرداری بندرعباس در لیگ دسته اول باشگاه‌های کشور، تیم بسکتبال شهرداری بندرعباس برای جذب بازیکن اقدام به تست گیری می‌کند.

به گزارش روابط عمومی سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری بندرعباس، محمدمهدی جهانبخش بیان کرد: تیم بسکتبال شهرداری بندرعباس که در فصل گذشته در لیگ دسته دوم کشور فعالیت خود را آغاز کرد، با صعود به دسته بالاتر با سازمان‌دهی مناسب و بهره‌گیری از تمامی ظرفیت‌ها به دنبال حضور پرقدرت در لیگ دسته اول کشور است.

وی افزود: تست گیری مرحله مهمی از تیم داری برای یافتن استعدادهای جوان است و در واقع تست گیری برای آینده تیم بسیار مؤثر است.

جهانبخش با بیان اینکه اولویت ما حضور بازیکنان با انگیزه و با استعداد بومی در تیم شهرداری بندرعباس است، تصریح کرد: در استان هرمزگان استعدادهای خوبی در زمینه بسکتبال وجود دارد که با به‌کارگیری آن‌ها در تیم شهرداری می‌توانیم آینده بهتری را برای بسکتبال این خطه رقم بزنیم.

وی ابراز کرد: با توجه به حضور تیم بسکتبال شهرداری بندرعباس در لیگ دسته اول باشگاه‌های کشور در فصل جدید، این تیم برای جذب بازیکن اقدام به تست گیری می‌کند.

مدیرعامل باشگاه فرهنگی و ورزشی شهرداری بندرعباس گفت: این تست گیری روزهای سه‌شنبه تا پنجشنبه ۱۶ تا ۱۸ مردادماه از ساعت ۱۸ در مجموعه ورزشی شهدای دوراهی ایسینی بندرعباس برگزار می‌شود.