کلاس‌های آموزش قرآن کریم در فرهنگسرای دوراهی ایسینی برگزار شد

رئیس سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری بندرعباس،‌ گفت: در راستای ترویج رشته‌های قرآنی و مأنوس شدن نونهالان و نوجوانان با این کتاب آسمانی کلاس‌های آموزش قرآن با اعطای مدرک در فرهنگسرای دوراهی ایسینی بندرعباس برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی سازمان فرهنگی، ورزشی شهرداری بندرعباس، محمدمهدی جهانبخش اظهار کرد: باید توجه داشت که انس با قرآن کریم موجب نشاط و شادابی انسان در زندگی روزمره‌ است که پاداش اخروی را نیز در پی دارد.

وی افزود: گسترش فعالیت‌های قرآنی در محلات مختلف شهر بندرعباس باعث مأنوس‌تر شدن شهروندان با قرآن کریم در جهت بهره‌گیری از فرامین قرآنی و به کار بستن آن‌ها در زندگی خواهد شد.

جهانبخش اضافه کرد: با توجه به احداث فرهنگ‌سراها در نقاط مختلف شهر باید گفت ترویج فرهنگ قرآنی بهترین کارایی است که می‌توان با استفاده از ظرفیت فرهنگسراها بهره گرفت.

وی تصریح کرد: به همین منظور برای استفاده از پتانسیل فرهنگ‌سراها، سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری بندرعباس اقدام به برگزاری کلاس‌های قرآنی در محلات شهر کرده است.

جهانبخش خاطرنشان کرد: در همین راستا کلاس‌های قرآن ویژه نونهالان و نوجوانان در فرهنگسرای دوراهی ایسینی بندرعباس در جهت مأنوس شدن هرچه بیشتر این رده سنی با قرآن کریم برگزار شد.

وی گفت: در پایان این دوره آموزشی که در مرحله اول سطح یک آموزش قرآن کریم را شامل می‌شد،‌ به قرآن آموزان مدرک سطح یک فراگیری این کتاب آسمانی اعطا شد.