جلسه نقد کتاب خورشید آفتابگردان‌ها برگزار شد

جلسه نقد کتاب خورشید آفتابگردان‌ها با حضور راویان این کتاب در فرهنگسرای شهدای دوراهی ایسینی بندرعباس برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری بندرعباس، رئیس سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری بندرعباس بیان کرد: کتاب‌خوانی باعث افزایش سطح آگاهی افراد جامعه می‌شود و چه بسا نیکوست که این امر از سنین پایه آغاز شود و همین امر است که باعث احساس لزوم ترویج فرهنگ مطالعه در جامعه می‌شود.

محمدمهدی جهانبخش افزود: برگزاری مسابقات کتاب‌خوانی و نقد کتاب برای ترغیب کودکان و نوجوانان به مطالعه بسیار مؤثر است.

وی ادامه داد: آشنایی کودکان و نوجوانان با دفاع مقدس و آرمان‌های شهدای انقلاب اسلامی با مطالعه و نقد باعث می‌شود این گروه سنی با تفکر و تعقل با این موضوعات آشنا شوند.

جهانبخش خاطرنشان کرد: با این اهداف و با توجه به رسالت فرهنگی، سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری بندرعباس جلسه نقد کتاب خورشید آفتابگردان‌ها که به خاطرات رزمندگان اسلام و شهدا پرداخته است، برگزار شد.

وی ابراز کرد: در این نشست کتاب خورشید آفتابگردان‌ها که به همت اعظم پشت مشهدی گردآوری شده است با حضور راویان این کتاب توسط کودکان و نوجوانان در فرهنگسرای شهدای دوراهی ایسینی بندرعباس به نقد پرداخته شد.

رئیس سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری بندرعباس تصریح کرد: همچنین در این نشست علاوه بر نقد کتاب، به پرسش‌های کودکان و نوجوانان حاضر در مراسم پاسخگویی شد و حاضرین با نقش نوجوانان در دفاع مقدس و نقشی که اکنون می‌توانند در پیشبرد اهداف انقلاب اسلامی داشته باشند آشنا شدند.

گفتنی است در پایان از کودکان و نوجوانانی که بهترین نقد را در خصوص این کتاب نوشته بودند با اهدای جوایز تقدیر به عمل آمد.