مراسم روز جهانی کودک در بندرعباس برگزار می‌شود

مراسم روز جهانی کودک با اجرای برنامه‌های متنوع برای کودکان در ساحل بندرعباس برگزار می‌شود.

به گزارش روابط عمومی سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری بندرعباس، رئیس سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری بندرعباس، بیان کرد: شاید مظلوم‌ترین قشر جامعه کودکان باشند که کمتر به مسائل مربوط به آن‌ها پرداخته‌شده است.

محمدمهدی جهانبخش افزود: فعالیت برای کودکان به یک روز خلاصه نمی‌شود و بخش زیادی از فعالیت دستگاه‌های اجرایی باید مختص کودکان باشد.

وی اضافه کرد: سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری بندرعباس سابقه برگزاری برنامه‌های متعدد برای گروه‌های سنی مختلف را دارد و باید برنامه‌های هفته کودک امسال را با همکاری دیگر دستگاه‌ها شایسته‌تر از گذشته برگزار کنیم.

جهانبخش با بیان اینکه روز جهانی کودک امسال با شعار کودک، صلح، بازی و نشاط نام‌گذاری شده است، اظهار کرد: سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری بندرعباس برای باشکوه برگزار کردن این روز برای کودکان در بندرعباس برنامه‌های مختلفی را با همکاری دیگر دستگاه‌های اجرایی در نظر گرفته است.

رئیس سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری بندرعباس ابراز کرد: مراسم روز جهانی کودک امسال دوشنبه ۱۶ مهرماه ساعت ۱۵ در بوستان غدیر بندرعباس همراه با اجرای برنامه‌های متنوع برای کودکان برگزار می‌شود.