دور جدید فعالیت‌های فرهنگسراهای شهرداری بندرعباس آغاز شد

رئیس سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری بندرعباس گفت: دور جدید فعالیت‌های فرهنگ‌سراهای شهرداری بندرعباس در جهت ارتقای سطح فرهنگی در محلات شهر بندرعباس آغاز شد.

به گزارش روابط عمومی سازمان فرهنگی و ورزشی شهرداری بندرعباس، محمدمهدی جهانبخش ابراز کرد: فرهنگسراها به عنوان یکی از محل‌های تأثیرگذار فرهنگی با فعالیت در محلات می‌توانند به ارتقای سطح فرهنگی محلات کمک‌های شایانی کنند.

وی ادامه داد: یکی از رسالت‌های سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری بندرعباس توسعه برنامه‌های فرهنگی و هنری در دل محلات بندرعباس بوده است و با ایجاد فرهنگسراها و ساخت بسترها به دنبال شکوفایی و شناسایی استعدادها در زمینه فعالیت‌های فرهنگی و هنری، اجتماعی و فرهنگ شهروندی هستیم.

جهانبخش اضافه کرد: در جهت ارتقای سطح فرهنگی محلات با هدف کاهش آسیب‌های اجتماعی در شهر بندرعباس فعالیت‌های فرهنگ‌سراهای سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری بندرعباس گسترش می‌یابند.

وی ابراز کرد: در حال حاضر ۳ فرهنگسرای شهید کاشانی، شهدای دوراهی ایسینی و گلستان در محلات سه‌راه برق، دوراهی ایسینی و چاهستانی ها بندرعباس در حال فعالیت هستند و دیگر فرهنگسراهای شهرداری بندرعباس در نقاط مختلف شهر در دست بهره‌برداری هستند.

رئیس سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری بندرعباس با بیان اینکه استقبال شهروندان از فعالیت های فرهنگسراها قابل تحسین است، افزود: در دور جدید فعالیت‌های فرهنگ‌سراهای شهرداری بندرعباس استفاده از تجربیات و امکانات دیگر دستگاه‌های اجرایی در جهت اهداف عالیه فرهنگ‌سراهای محلات افزایش می‌یابد.

وی در پایان گفت: در این دور از فعالیت‌های فرهنگ‌سراهای سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری بندرعباس نیز مقرر شده است از ظرفیت هنرمندان و شهروندان بر اساس نیازها بهره‌وری بیشتر و مناسب‌تری صورت گیرد.