رئیس سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری بندرعباس معارفه شد

در آیینی با حضور شهردار، معاون خدمات شهری، جمعی از مدیران شهرداری و سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری بندرعباس، رئیس جدید این سازمان معارفه شد.

به گزارش روابط عمومی سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری بندرعباس، معاون خدمات شهری شهرداری بندرعباس در این آیین اظهار کرد: فرهنگ نخستین مقوله موردتوجه در شکل‌گیری سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری بندرعباس است.

اسماعیل موحدی نژاد با اشاره به تأکید رهبر و سایر مسئولان نظام جمهوری اسلامی بر مسئله فرهنگ، افزود: با وجود فعالیت چند سازمان و دستگاه دولتی به‌صورت تخصصی در مباحث فرهنگی، بازهم مشکلات قابل‌توجهی در این حوزه به چشم می‌خورد.

وی با تأکید بر حرکت در مسیر کاهش معضلات فرهنگی و اجتماعی در محلات، ادامه داد: شهردار بندرعباس نیز درباره این سازمان مهم و فعالیت‌های آن تأکید بسیاری داشته و از رئیس جدید این سازمان انتظار تلاش مضاعف وجود دارد.

موحدی نژاد در ادامه نیز ضمن تقدیر از زحمات محمدمهدی جهانبخش که تا پیش‌ازاین ریاست سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی را بر عهده داشته است، بیان کرد: بهره‌گیری از نظر کارشناسان داخلی این سازمان در پیشبرد اهداف موردنظر یکی دیگر از مواردی است که باید موردتوجه باشد.

رئیس سابق سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری بندرعباس نیز در ادامه این نشست اظهار کرد: با همکاری و همراهی کارشناسان سازمان، اقدامات قابل‌توجهی در حوزه‌های موردنظر صورت گرفته که توسعه و افزایش آن‌ها ضروری است.

محمدمهدی جهانبخش با اشاره به اینکه رویکرد فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهردار بندرعباس فعالیت در این سازمان را سخت و توقعات را افزایش داده است، افزود: شهردار بندرعباس پشتیبانی قابل‌توجهی از این سازمان داشته و وضعیت بودجه‌ای و کاهش بدهی‌های سازمان طی این دوره مدیریتی شهرداری با پیشرفت همراه بوده است.

در ادامه رئیس جدید سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری بندرعباس نیز طی سخنانی اظهار کرد: فعالیت در حوزه فرهنگی پیوسته بوده و نمی‌توان در این زمینه جزیره‌ای عمل کرد.

الیاس محسنی افزود: حرف زدن و نقد کردن از حوزه‌های مختلف و خصوصاً فرهنگی کار ساده‌ای است، اما اینکه اتفاق قابل‌توجهی در این حوزه رخ نمی‌دهد، جای بحث دارد.

وی با تأکید بر اینکه باید به سمت مدیریت یکپارچه فرهنگی پیش برویم، ادامه داد: معتقد به خرد جمعی بوده و همه بخش‌ها باید در این زمینه یاری‌گر سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی باشند.

در این مراسم از زحمات محمدمهدی جهانبخش تقدیر و الیاس محسنی با حکمی از سوی شهردار بندرعباس به‌عنوان رئیس جدید سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری منصوب و معارفه شد.

گفتنی است محمدمهدی جهانبخش اکنون معاون برنامه‌ریزی شهرداری بندرعباس و مشاور ورزشی استاندار هرمزگان است.

همچنین پس از معارفه الیاس محسنی به عنوان رئیس جدید سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی، وی به همراه معاون خدمات شهری شهرداری بندرعباس با حضور در سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی با همکاران خود در این سازمان نشستی را برگزار کرد و به تشریح اهداف و برنامه‌های خود و راهبرد فعالیت‌های این نهاد پرداخت.