بسکتبالیست‌های شهرداری بندرعباس حریفان خود را شناختند

گروه بندی مسابقات لیگ دسته اول بسکتبال باشگاه‌های کشور مشخص شد و در این رقابت ها شهرداری بندرعباس با سه حریف رقابت خواهد کرد.

به گزارش روابط عمومی سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری بندرعباس، مسابقات لیگ دسته یک بسکتبال باشگاه‌های کشور گروه جنوب از روز جمعه بیست و پنجم آبان ماه با حضور تیم شهرداری بندرعباس آغاز خواهد شد.

تیم شهرداری بندرعباس در گروه دوم  این مسابقات با تیم‌های فارس، جهرم و مس کرمان هم گروه است.

نماینده هرمزگان در بازی نخست خود روز جمعه بیست و پنجم در کرمان مهمان مس این شهرستان می‌باشد؛ در دیگر بازی‌های این گروه تیم جهرم نماینده استان فارس به دیدار دیگر نماینده این استان یعنی نیروی هوایی شیراز می‌رود.

در گروه اول جنوب هم تیم‌های خانه بسکتبال بوشهر، نفت امیدیه، خانه بسکتبال اصفهان و مهروبان نوین ماهشهر با هم به رقابت خواهند پرداخت که در هفته اول مهروبان نوین ماهشهر میزبان نفت امیدیه است و خانه بسکتبال اصفهان از تیم خانه بسکتبال بوشهر پذیرایی خواهد کرد.

در هفته دوم این مسابقات که جمعه دوم آذر ماه انجام خواهد شد تیم شهرداری بندرعباس میزبان جهرم است و نیروی هوایی شیراز هم با مس کرمان دیدار خواهد کرد.

در هفته سوم که جمعه نهم آذرماه برگزار می‌شود تیم شهرداری بندرعباس با تیم نیروی هوایی شیراز و تیم جهرم با تیم مس کرمان بازی خواهند کرد.

مسابقات لیگ دسته اول بسکتبال باشگاه‌های کشور در دو گروه انجام خواهد شد که در گروه اول شمال تیم‌های شورا و شهرداری قزوین، شهرداری آذرشهر، اکسون تهران، زنجان، شمس تهران و ابزارسازان کرمانشاه و در گروه دوم شمال هم تیم‌های امید تهران،کاله آمل، نبوغ سرمایش اراک، مانیزان کرمانشاه، عقاب تهران و شهرداری کاشان حضور دارند.