ویژه برنامه “من یار پند دانم” برگزار می شود

در آستانه روز کتاب ویژه برنامه “من یار پند دانم” به همت سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری بندرعباس برگزار می شود.

به گزارش روابط عمومی سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری بندرعباس، رئیس سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری بندرعباس با تبریک به مناسبت فرارسیدن روز کتاب، کتابخوانی و کتابدار، بیان کرد: کتاب اصلی‌ترین نقش در رشد و بالندگی حیات اجتماعی بشر را دارد و از این رو کتاب‌خوانی نیز در طول تاریخ نقش به سزایی را در فرهنگ و دانش بشری داشته است.

الیاس محسنی اظهار کرد: به همین جهت کتاب می‌تواند در فرهنگ‌سازی صحیح شهروندی در جامعه تأثیر مثبتی را داشته باشد و فرهنگ کتاب‌خوانی نقشی کلیدی در رشد و بالندگی جامعه دارد و از این روز باید قدردان کتابداران نیز بود.

وی با بیان اینکه ویژه برنامه “من یار پند دانم” برای کودکان ۴ تا ۱۳ سال انجام می پذیرد، ابراز کرد: این ویژه برنامه به همت سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزرشی شهرداری بندرعباس با همکاری نهاد کتابخانه های عمومی هرمزگان، اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی هرمزگان و شهرداری منطقه دو بندرعباس برگزار می شود.

محسنی خاطرنشان کرد: این ویژه برنامه سه شنبه ۲۲ آبان ماه ساعت ۱۷ الی ۱۹ در سرای فرهنگ شهید کاشانی واقع در محله سه راه برق و چهارشنبه ۲۳ آبان ماه ساعت ۱۷ الی ۱۹ در فرهنگ سرای گلستان واقع در محله چاهستانیها، کوی گلستان برگزار می شود.