تیم بسکتبال شهرداری بندرعباس وضعیت مطلوبی دارد

رئیس سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری بندرعباس گفت: تیم بسکتبال شهرداری بندرعباس وضعیت مطلوبی را دارد و باید با کاهش نقاط ضعف و تقویت این تیم، اتفاقات بسیار خوبی را برای ورزش هرمزگان رقم بزنیم.

به گزارش روابط عمومی سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری بندرعباس، الیاس محسنی در دیدار با بازیکنان و کادر فنی تیم بسکتبال شهرداری بندرعباس، بیان کرد: تیم بسکتبال شهرداری بندرعباس وضعیت مطلوبی را دارد و باید با کاهش نقاط ضعف و تقویت این تیم، اتفاقات بسیار خوبی را برای ورزش هرمزگان رقم بزنیم و با قدرت برای هدفمان تلاش کنیم.

وی ادامه داد: اگر ارتقا را مدنظر داشته باشیم می‌توانیم انتظارات هواداران را نیز بر طرف کنیم و بازیکنان و کادر فنی در این راه نقش به سزایی دارند.

محسنی خطاب به بازیکنان تیم بسکتبال شهرداری بندرعباس با بیان اینکه رقابت‌های شما را دنبال کرده‌ام، عنوان کرد: این تیم با تلاش‌هایی که در سال گذشته داشت توانست به لیگ بالاتر راه یابد که در این راه قطعاً تلاش‌های سرمربی این تیم رضا هنگام پور نیز بی‌تأثیر نبوده است.

وی ابراز کرد: بسیار امید دارم این تیم امسال به لیگ دسته بالاتر صعود کند و بازیکنان باید به دنبال ارتقای فنی خود باشند تا بهترین نتایج را کسب کنیم.

گفتنی است در این دیدار مدیر حراست و معاون ورزش سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری بندرعباس وی را همراهی می‌کردند که پس از دیدار با بازیکنان و کادر فنی، تمرینات تیم بسکتبال شهرداری بندرعباس را نظاره کردند.