جشن رسول رحمت (ص) در محله گلشهر جنوبی برگزار شد

هم‌زمان با هفته وحدت جشن رسول رحمت (ص) به همت سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری بندرعباس در محله گلشهر جنوبی برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری بندرعباس، هم‌زمان با هفته وحدت جشن رسول رحمت (ص) به همت سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری بندرعباس در محله گلشهر جنوبی برگزار شد.

در این جشن علاوه بر الیاس محسنی رئیس سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری بندرعباس، حسین هاشمی تختی و احمد مرادی از نمایندگان مردم بندرعباس در مجلس شورای اسلامی، مجید عسکری زاده عضو شورای اسلامی شهر بندرعباس، شیخ محمدعلی امینی از علمای اهل سنت و دیگر مسئولین نیز به عنوان مهمان ویژه حضور داشتند.

رئیس سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری بندرعباس در این جشن با تبریک سالروز میلاد پیامبر (ص) ابراز کرد: هفته وحدت نماد یگانگی و پیوستگی دنیای اسلام است و شخصیت نبی مکرم (ص) به عنوان نماد هویت امت واحده اسلامی است.

الیاس محسنی ابراز کرد: با توجه به اهمیت وحدت و یکپارچگی مسلمانان، هفته وحدت، هفته یگانگی و به هم پیوستن دنیای اسلام است و شخصیت نبی مکرم اسلام (ص) به عنوان رهبر جهان اسلام و نماد هویت امت واحده اسلامی منشأ این وحدت است.

وی گفت: بندرعباس در وحدت به عنوان یک الگو شناخته شده است و شهروندان بندرعباسی با پیروی از دستورات پیامبر اکرم (ص) در کنار یکدیگر زندگی می‌کنند.

محسنی اضافه کرد: سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری بندرعباس در مناسبت‌های مختلف با ورود به محلات به اجرای برنامه‌های مختلف برای شهروندان پرداخته است و از برگزاری مراسم‌های مختلف در ساحل غدیر تمرکز زدایی کرده‌ایم.

در ادامه این جشن حسین هاشمی تختی و احمد مرادی از نمایندگان مردم بندرعباس در مجلس شورای اسلامی و شیخ محمدعلی امینی از علمای اهل سنت که به عنوان مهمان ویژه حضور داشتند با تبریک میلاد پیامبر اکرم (ص) به ایراد سخنرانی در خصوص اهمیت وحدت میان مسلمانان پرداختند.

گفتنی است این جشن که همراه با برنامه‌های متنوع فرهنگی، هنری و نشاط‌آور بود با استقبال اهالی محله گلشهر جنوبی برگزار شد.