طرح محله به محله در کوی ملت برگزار شد

در ادامه طرح محله به محله با حضور شهردار بندرعباس، رئیس سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری بندرعباس و مدیران شهری مسائل و مشکلات فرهنگی، اجتماعی و ورزشی کوی ملت بندرعباس بررسی شد.

به گزارش روابط عمومی سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری بندرعباس، رئیس سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری بندرعباس با مهم دانستن خدمات فرهنگی، اجتماعی و ورزشی در محلات بندرعباس اظهار کرد: سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری بندرعباس به‌تبع سیاست‌های شورای اسلامی شهر و شهردار بندرعباس نسبت به ورود در حل مشکلات محلات کم برخوردار اقداماتی را انجام داده است.

الیاس محسنی افزود: تاکنون برنامه‌های مختلف فرهنگی، اجتماعی و ورزشی در ادامه طرح کاهش آسیب‌های اجتماعی در محلات کم برخوردار را صورت داده‌ایم و اقدامات لازم برای رفع این معضلات در محلات را در برنامه کاری خود داشته‌ایم.

وی ادامه داد: برای بررسی مشکلات و رفع موانع رشد فرهنگی، اجتماعی و ورزشی در محلات بندرعباس مسئولین سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی نیز هر هفته همراه با مجموعه شهری با حضور در طرح محله به محله از نزدیک با اهالی محلات به گفت‌وگو و به ارائه راه‌حل‌ها برای رفع مشکلات آنان می‌پردازند.

گفتنی است “محله به محله” طرحی است که از سوی شهرداری بندرعباس، پنجشنبه‌ها انجام و در آن مسئولین شهری هر هفته با ورود به محلات مختلف بندرعباس به بررسی مشکلات و مسائل شهروندان در خصوص خدمات شهری می‌پردازند و در طول آن روز نیز کارهایی که در کوتاه‌مدت امکان انجام آن در محله است را صورت می‌دهند.