نشست هم اندیشی فعالیت های مدرسه فوتبال شهرداری بندرعباس برگزار شد

با حضور مسئولین سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری بندرعباس و خانواده‌های فوتبال آموزان مدرسه فوتبال شهرداری بندرعباس، نشست هم اندیشی فعالیت های مدرسه فوتبال شهرداری بندرعباس برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری بندرعباس، رئیس سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری بندرعباس در این نشست، بیان کرد: انجام فعالیت‌های ورزشی از کودکی تأثیرات مثبتی را بر شخصیت کودکان دارد و فعالیت‌های بدنی و ورزشی به‌عنوان یک نیاز اساسی برای جامعه به شمار می‌رود.

الیاس محسنی افزود: از همین رو توجه به ورزش کودکان بسیار اهمیت دارد و باشگاه شهرداری بندرعباس در این راستا علاوه بر تیم‌های مختلف ورزشی در مدرسه فوتبال شهرداری بندرعباس به جنبه‌های فرهنگی، اجتماعی و ورزشی کودکان نیز می‌پردازد.

وی ادامه داد: بسیار خوشحال هستم که خانواده‌های فوتبال آموزان این مدرسه فوتبال اهمیت این موضوع را درک کرده‌اند و برای اینکه پیگیر مسائل مرتبط با فرزندانشان در این مدرسه فوتبال باشند در این مراسم کرده‌اند.

محسنی اظهار کرد: خانواده‌های فوتبال آموزان در این مدرسه فوتبال باید همکاری‌های لازم را با مدرسه فوتبال شهرداری بندرعباس داشته باشند تا بتوانیم طبق خواسته‌های آنان اهداف و برنامه‌ها را پیش بری کنیم.

وی اضافه کرد: امروزه شاهد آن هستیم که حداقل امکانات ورزشی در محلات مختلف بندرعباس موجود است و این مهم به دلیل توجه خانواده‌ها به مسائل ورزشی صورت گرفته است.

در ادامه معاون ورزش سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری بندرعباس گفت: در فصل گذشته فعالیت‌های مدرسه فوتبال شهرداری بندرعباس توانستیم برنامه‌های مختلف از جمله برگزاری کلاس‌های آموزشی و اردو را برای فوتبال آموزان داشته باشیم و در سال جاری قصد داریم این فعالیت‌ها را گسترش دهیم.

محمدامین شاهی با بیان اینکه مدرسه فوتبال شهرداری بندرعباس طی سالیان گذشته به‌عنوان قهرمان مدارس فوتبال استان هرمزگان شناخته‌شده است، افزود: امسال با اجرای اقدامات زیربنایی به دنبال گسترش فعالیت‌های فوق‌برنامه‌ای برای کودکان و نوجوانان عضو این مدرسه فوتبال هستیم.

وی با اشاره به اینکه سعی داریم در مسیری پیش رویم که استعدادهای کودکان پله‌پله و به‌صورت اصولی رشد کنند، تصریح کرد: باید به سمتی پیش رویم که همین فوتبال آموزان امروز در سال‌های آتی به‌عنوان بازیکنان آینده دار تیم‌های بزرگ کشور فعالیت‌های خود را ادامه دهند و بتوانیم علاوه بر بروز استعدادهایشان انگیزه‌ای برای کودکان و نوجوانان بندرعباسی نیز ایجاد کنیم.

معاون ورزش سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری بندرعباس اضافه کرد: همچنین در دور جدید فعالیت‌های این مدرسه فوتبال علاوه بر آموزه‌های ورزشی مانند سال گذشته با تشکیل انجمن اولیا و مربیان این مدرسه سعی در تحکیم ارتباط با خانواده‌های فوتبال آموزان داریم و فعالیت‌های فوق‌برنامه‌ای را از جمله دوره‌های آموزشی درسی، تغذیه ورزشی، کلاس داوری و برگزاری اردوهای آموزشی و تفریحی برای کودکان عضو مدرسه فوتبال و خانواده‌های آن‌ها را مد نظر گرفته‌ایم.

شاهی در پایان گفت: در صورتی که بتوانیم برنامه‌ریزی و سرمایه‌گذاری خوبی روی تیم‌های پایه داشته باشیم قطعاً نتایج شایسته‌تری را در سال‌های آتی در سطح ورزش حرفه‌ای استان خواهیم گرفت.