عنوان برترین مربی فوتبال ساحلی کشور از آن شهرداری بندرعباس شد


حمیده سلطانی زاده سرمربی تیم فوتبال ساحلی بانوان شهرداری بندرعباس با استقبال رئیس سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری بندرعباس وارد فرودگاه بندرعباس شد.

به گزارش روابط عمومی سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری بندرعباس، مراسم تجلیل از مربیان برتر فوتبال کشور هر ساله به همت کانون مربیان فوتبال برگزار می‌شود که مراسم امسال نیز با تجلیل از حمیده سلطانی زاده، سرمربی تیم فوتبال ساحلی بانوان شهرداری بندرعباس به‌عنوان برترین مربی فوتبال ساحلی بانوان کشور همراه بود.

الیاس محسنی در مراسم استقبال از سرمربی تیم فوتبال ساحلی بانوان شهرداری بندرعباس بیان کرد: زنان بیش از نیمی از جمعیت جوان جامعه را تشکیل می‌دهند که در زمینه توزیع امکانات و منابع در بخش ورزش محدودتر واقع‌شده‌اند.

وی ادامه داد: با توجه به این محدودیت‌ها شاهد درخشش بانوان در زمینه‌های مختلف هستیم و این نشان از وجود استعدادهای درخشان در آن‌ها است.

محسنی تصریح کرد: یکی از این درخشش‌ها ۵ فصل قهرمانی تیم فوتبال ساحلی شهرداری بندرعباس و کسب ۲ عنوان نایب‌قهرمانی در ۷ فصل حضورشان در لیگ برتر کشور است.

وی ابراز کرد: ما باید قدردان این استعدادها باشیم و برای بروز موفقیت‌های هرچه بیشتر آنان و دیگر ورزشکاران از هیچ کوششی دریغ نکنیم.

رئیس سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری بندرعباس اضافه کرد: کسب عنوان برترین مربی فوتبال ساحلی بانوان کشور توسط حمیده سلطانی زاده سرمربی تیم فوتبال ساحلی شهرداری بندرعباس افتخار بزرگی است که نصیب این باشگاه در استان هرمزگان شده است که با تبریک به این بانوی پرتلاش باید قدردان آن باشیم.