جشن همسفر تا بهشت برگزار شد


آئین ازواج ۳ زوج محله کوی گلستان با همکاری سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری بندرعباس با عنوان “همسفر تا بهشت” برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری بندرعباس، رئیس سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری بندرعباس بیان کرد: ازدواج آسان و پرهیز از اسراف و تجمل‌گرایی و الگو گیری از سیره حضرت علی(ع) و حضرت فاطمه (س) از مواردی است که در امر ازدواج باید موردتوجه جوانان عزیز قرار بگیرد.

الیاس محسنی افزود: ترویج فرهنگ ازدواج آسان، به‌موقع و آگاهانه، الگوسازی مناسب برای ازدواج جوانان، کارگاه‌های مشاوره ازدواج آسان و فراهم آوردن شرایط ازدواج برای جوانان باید همواره در جامعه اسلامی مد نظر باشد.

وی اضافه کرد: در همین خصوص و در جهت ازدواج آسان، آئین ازواج ۳ زوج محله کوی گلستان با همکاری سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری بندرعباس برگزار شد.

محسنی ابراز کرد: این جشن که “همسفر تا بهشت” نام داشت با همکاری سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری بندرعباس، سپاه پاسداران و مرکز نیکوکاری محله در فرهنگسرای گلستان واقع در محله چاهستانی ها برگزار شد.

رئیس سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری بندرعباس خاطرنشان کرد: در این جشن که در جهت ازدواج آسان جوانان برگزار شد با اهدای جهیزیه و هدایا به زوج‌های جوان همراه بود.

وی عنوان کرد: به دنبال این هستیم در محلات دیگر نیز برای جوانان کم‌بضاعت با همکاری خیرین جشن ازدواج آسان را برگزار کنیم که در این راه حمایت خیرین و ارگان‌های دیگر را نیز پذیرا هستیم.

گفتنی است این جشن با حضور حجت‌الاسلام‌والمسلمین عامری رئیس کمیسیون فرهنگی و اجتماعی شورای اسلامی شهر، مسئولین نهادهای همکار در برگزاری مراسم و اهالی کوی گلستان بندرعباس همراه بود.