قهرمانی شهرداری بندرعباس در مسابقات نونهالان کشور

تیم فوتبال نونهالان شهرداری بندرعباس که در رقابت‌های نونهالان کشور حضور دارد توانست مقتدرانه صدرنشین گروه خود شود و به مرحله بالاتر این رقابت‌ها راه پیدا کند.

به گزارش روابط عمومی سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری بندرعباس، تیم فوتبال نونهالان شهرداری توانست در گروه خود با غلبه بر حریفان و کسب عنوان قهرمانی به عنوان صدرنشین گروه به مرحله دوم این مسابقات را پیدا کند.

این تیم در آخرین دیدار خود توانست مقابل میزبان مسابقات با کسب تساوی یک بر یک، قهرمان مسابقات نونهالان کشور در گروه جنوب شود.

تیم فوتبال نونهالان شهرداری دیدار اول خود با نتیجه ۶ بر ۱ دیگر نماینده استان یعنی جزایر ساحلی را شکست داد و در دومین دیدار خود با ۸ گل انتظام زاهدان را در هم کوبید.

 در سومین روز مسابقات این تیم به تساوی یک بر یک مقابل سپاهان صبا اراک رضایت داد و در چهارمین روز مسابقات رضوانی اصفهان را با یک گل از پیش رو برداشت و در آخرین دیدار نیز به تساوی مقابل میزبان مسابقات بسنده کرد تا با کسب ۱۱ امتیاز به عنوان قهرمان مسابقات دست یابد.

 سپاهان اراک نیز با ۱۰ امتیاز به‌عنوان دیگر تیم صعودکننده این مسابقات بود.

هدایت نونهالان شهرداری بندرعباس بر عهده هادی بهرامی است که تاکنون با تیم‌های مختلف توانسته است در رده نونهالان موفقیت‌های زیادی را کسب کند.

 این مسابقات از تاریخ ۱۳ بهمن ماه و با حضور ۶ تیم و به میزبانی بافق یزد برگزار شد.