پس از صعود به لیگ برتر؛مراسم استقبال از تیم بسکتبال شهرداری در بندرعباس برگزار شد

تیم شهرداری بندرعباس که در مرحله نیمه‌نهایی لیگ دسته اول بسکتبال باشگاه‌های کشور توانسته بود مجوز حضور در لیگ برتر بسکتبال کشور را کسب کند با استقبال اعضای محترم شورای اسلامی شهر بندرعباس، شهردار بندرعباس، مشاور ورزشی استاندار، مدیر منطقه سه شهرداری بندرعباس، مسئولین باشگاه و ورزش دوستان هرمزگانی وارد بندرعباس شد.

به گزارش روابط عمومی سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری بندرعباس، رئیس سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری بندرعباس در این مراسم بیان کرد: زمانی که به‌عنوان یک بندرعباسی پیروزی تیم شهرداری بندرعباس را شاهد بودم، به خود بالیدم که تیمی که شاکله تماماً بومی دارد توانست به چنین موفقیتی دست پیدا کند.

الیاس محسنی با بیان اینکه باید جوانان بومی را باور داشته باشیم، افزود: هرگاه از ظرفیت‌های بومی بهره برده‌ایم در عرصه‌های ورزشی درخشش داشته‌ایم و من این وعده را می‌دهم از تمام ظرفیت‌های سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری بندرعباس برای ارتقای ورزش در بندرعباس و حتی استان هرمزگان استفاده کنم.

وی ابراز کرد: با صعود تیم بسکتبال شهرداری بندرعباس مسئولیت‌های ما بیشتر شده است و نهادهای مرتبط نیز باید با سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری بندرعباس همکاری‌های لازم را داشته باشند تا باعث رقم خوردن موفقیت‌های بیشتر این تیم شویم.

محسنی اضافه کرد: اگر به ظرفیت‌های بومی توجه داشته باشیم مطمئناً می‌توانیم در سایر رشته‌های ورزشی به موفقیت دست‌یابیم.

وی خاطرنشان کرد: این موفقیت را باید حاصل حمایت‌های شهردار پرتلاش بندرعباس دانست که توجه ویژه‌ای به ارتقای ورزش در بندرعباس داشته است و باید قدردان آن باشیم.

سرمربی تیم بسکتبال شهرداری بندرعباس نیز اظهار کرد: در دیدار حساس مقابل نماینده ماهشهر با ترکیب کامل وارد بازی شدیم و در طول بازی شاهد بودیم که اختلاف امتیاز ۱۴ را نیز کسب کردیم و اگر بهتر عمل می‌کردیم تا آخر بازی این نتیجه را می‌توانستیم حفظ کنیم.

رضا هنگام پور خاطرنشان کرد: راه‌های دست‌یابی حریفمان به امتیاز را تا حدی بسته بودیم، تیم مهروبان نوین ماهشهر در طول دیدارهایش معمولاً بالای ۸۵ امتیاز کسب می‌کرد که نگذاشتیم به این آمال خود دست یابند که این را می‌توان یکی از دلایل موفقیت تیم شهرداری بندرعباس دانست.

وی افزود: بازیکنان ما با غیرت بازی کردند و تغییرات تاکتیکی خوبی نیز در حین بازی انجام پذیرفت که باعث شد ما راحت‌تر نتیجه بازی را به سود خودمان رقم بزنیم.

هنگام پور گفت: تیم بسکتبال شهرداری بندرعباس انگیزه قهرمانی را دارد که با القای روحیه مضاعف می‌توانند بهترین نتایج را رقم بزنند.