دعوت رئیس سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری بندرعباس برای حضور در راهپیمایی ۲۲ بهمن

رئیس سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری بندرعباس در پیامی ضمن تبریک فرارسیدن ایام الله ۲۲ بهمن روز سرنوشت‌ساز ملت ایران، از مردم بندرعباس جهت شرکت در راهپیمایی این روز دعوت به عمل آورد.

به گزارش روابط عمومی سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری بندرعباس، در متن پیام الیاس محسنی آمده است:

ایام‌الله دهه مبارک فجر و سالروز پیروزی انقلاب اسلامی ایران یادآور مجاهدت‌ها، ایثار، آزادی‌خواهی و اراده پولادین ملت غیوری است که با رهبری عالمانه امام خمینی (ره) در بهمن‌ماه سال ۱۳۵۷ بزرگ‌ترین حماسه ایران را با استعانت از خداوند متعال در تاریخ آفریدند.

برگزاری باشکوه و پرشور راهپیمایی ۲۲ بهمن هر توطئه‌ای علیه نظام جمهوری اسلامی ایران را خنثی می‌کند و حضور امسال مردم در راهپیمایی چهلمین سالگرد انقلاب اسلامی قوت قلب ملت‌های آزادیخواه جهان و دوستداران نهضت امام خمینی (ره) و رهبر معظم انقلاب اسلامی است.

این‌جانب با گرامیداشت یاد و خاطره آن روزهای خجسته و سرنوشت‌ساز و نکو‌داشت این حماسه‌ی بزرگ، یاد و خاطره معمار کبیر و شهدای انقلاب اسلامی را گرامی می‌دارم و از درگاه خداوند بزرگ، توفیق و سربلندی همه‌ی مردم ایران در پاسداری از ارزش‌های راستین انقلاب اسلامی را مسئلت می‌نمایم و ضمن حضور در صف منسجم همشهریان فداکار و صبور، از همه‌ی مردم شریف بندرعباس را برای شرکت در راهپیمایی روز ۲۲ بهمن دعوت می‌کنم.