برپایی غرفه‌های فرهنگی و ورزشی در مسیر راهپیمایی ۲۲ بهمن

در انتهای مسیر راهپیمایی ۲۲ بهمن در بندرعباس، سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری بندرعباس ایستگاه‌های فرهنگی و ورزشی را برپا کرده بود که با استقبال خوب شهروندان و مسئولین مواجه شد.

به گزارش روابط عمومی سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری بندرعباس رئیس سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری بندرعباس اظهار کرد: شهروندان شریف، غیور و متدین شهر بندرعباس با حضور در راهپیمایی یوم‌الله ۲۲ بهمن بار دیگر هوشیاری خود را به معرض دید عموم به‌ویژه دشمنان سرخورده این نظام و جهان اسلام گذاشته و به جهانیان ثابت کردند با تمامی قوا و نیرو از آرمان‌های حضرت امام خمینی (ره) حمایت خواهند کرد.

الیاس محسنی انتقال دستاوردهای انقلاب اسلامی به نسل جوان جامعه را مهم ارزیابی کرد و ابراز کرد: کودکان و نوجوانان، آینده داران انقلاب اسلامی هستند لذا انتقال دستاوردهای انقلاب به نسل جوان در تبیین این دستاوردها حائز اهمیت است.

وی عنوان کرد: سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری بندرعباس باهدف نهادینه کردن فرهنگ انقلاب در قالب برنامه‌های فرهنگی در پایان مسیر راهپیمایی ۲۲ بهمن اقدام به راه‌اندازی غرفه‌های فرهنگی و ورزشی کرد.

محسنی افزود: ازجمله اقدامات انجام شده در این غرفه‌ها اهدا پرچم به شهروندان و نقاشی صورت کودکان بود که با استقبال کودکان حاضر در راهپیمایی همراه بود.

وی ادامه داد: برپایی ایستگاه ورزشی از جمله دیگر اقدامات سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری بندرعباس در این غرفه بود.

رئیس سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری بندرعباس تصریح کرد: تصاویر به‌جامانده از روزهای ابتدایی انقلاب در بندرعباس، تداعی‌کننده خاطرات آن روزها و انتقال‌دهنده مفاهیم ارزشمند اخلاقی و ایمانی است که بخشی از تصاویر ثبت‌شده از سوی “منصور نعیمی” عکاس صاحب‌نام استان هرمزگان از آن روزها در شهر بندرعباس و عکس شهدای انقلاب اسلامی در بندرعباس در قالب نمایشگاهی برای عموم حاضرین به نمایش گذاشته شد.