زمین‌های چمن مصنوعی محلات بندرعباس ساماندهی شدند

هم‌زمان با دهه مبارک فجر زمین‌های چمن مصنوعی واقع در محلات مختلف بندرعباس در فاز اول سازمان‌دهی شدند.

به گزارش روابط عمومی سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری بندرعباس، معاون ورزشی سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری بندرعباس، بیان کرد: ورزش محلات در شهر بندرعباس از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است و نمی‌توان این ویژگی را در محلات نادیده گرفت.

محمدامین شاهی اظهار کرد: زمین‌های ورزشی محلات باعث شده‌اند ورزشکاران مستعد متعددی در این زمین‌ها کشف استعداد شوند که می‌توانند به ورزش شهر و حتی کشورمان کمک کنند.

وی تصریح کرد: استقبال نسل نوجوان و جوان از این زمین‌های ورزشی و ایجاد شور نشاط و فضای ورزشی و از سوی دیگر فراهم ساختن فرصت شادی‌آفرینی برای این نسل و از همه مهم‌تر شناسایی استعدادهای جوان از مهم‌ترین اهداف احداث زمین‌های ورزشی در محلات شهر هستند.

شاهی خاطرنشان کرد: شهرداری بندرعباس با برنامه‌ها و اقدامات خود به سلامت شهروندان اهمیت ویژه‌ای می‌دهد و این مهم با همراهی شهروندان با جدیت دنبال می‌شود.

وی ابراز کرد: در راستای همین اهداف و مدیریت صحیح زمین‌های چمن مصنوعی در محلات بندرعباس این مجموعه‌های ورزشی به صورت هیئت‌امنایی با حضور نمایندگانی از محله و شهرداری بندرعباس اداره می‌شوند.

معاون ورزشی سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری بندرعباس عنوان کرد: در فاز اول بالغ بر سی زمین چمن مصنوعی در محلات مختلف بندرعباس ساماندهی شدند.

وی اظهار کرد: بودجه زمین‌های چمن مصنوعی در محلات از طریق حق عضویت، فعالیت‌های ورزشی، فرهنگی و … تأمین می‌شود و کلیه درآمدهای آن متعلق به خود مجموعه‌ها است.

شاهی گفت: نگهداری و استفاده از چمن‌های مصنوعی این زمین‌ها نیز به مدیران این مجموعه‌های ورزشی آموزش داده شده و مسئولیت نگهداری مجموعه‌ها به مدیریت آن‌ها واگذار شده است.