همایش جشن نیکوکاری برگزار می‌شود

همایش جشن نیکوکاری با همکاری سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری بندرعباس و کمیته امداد امام خمینی (ره) استان هرمزگان برگزار می‌شود.

به گزارش روابط عمومی سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری بندرعباس، رئیس سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری بندرعباس در نشست با جلیل تراهی قائم‌مقام کمیته امداد استان هرمزگان و دیگر مسئولین این نهاد بیان کرد: کمیته امداد امام خمینی (ره) با نگاه برگرفته از راه امام خمینی (ره) و انقلاب اسلامی درصدد رفع مشکلات محرومان و اقشار نیازمند جامعه با مشارکت خداپسندانه خیران است.

الیاس محسنی ابراز کرد: در طی چهار دهه گذشته انقلاب اسلامی این نهاد بسیار موفق بوده و به امور خیر و نیکوکارانه که امری دینی، انسانی و اخلاقی است اهتمام داشته است.

وی ابراز کرد: اگر فقر و اختلاف و شکاف طبقاتی در جامعه کنترل و ریشه‌کن نشود تبدیل به بحرانی اجتماعی خواهد شد که امنیت جامعه را دست‌مایه خود قرار خواهد داد و کمیته امداد امام خمینی از بدو تشکیل با هدف فقر زدایی اقدامات مؤثری را با همکاری خیرین صورت داده است.

محسنی خاطرنشان کرد: در راستای اقدامات خیرخواهانه و نیکوکارانه این نهاد، سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری بندرعباس از ظرفیت‌های موجود خود در راستای جذب مشارکت‌های خیرین از تلاشی دریغ نخواهد کرد.

وی اظهار کرد: سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری بندرعباس با هدف کمک به خانواده‌های نیازمند و ایتام در برگزاری برنامه‌های خیرخواهانه با کمیته امداد امام خمینی (ره) همکاری خود را ابراز می‌کند.

رئیس سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری بندرعباس گفت: در این راستا سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری بندرعباس در برگزاری همایش جشن نیکوکاری که با این اهداف از ۱۴ تا ۱۶ اسفندماه در بندرعباس برگزار می‌شود، همکاری می‌کند.