برگزاری جشنواره شهر ایده آل در بندرعباس

هم‌زمان با نهمین همایش و نمایشگاه شهر ایده آل به میزبانی بندرعباس، سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری بندرعباس جشنواره شهر ایده آل را برگزار کرده است.

به گزارش روابط عمومی سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری بندرعباس، رئیس سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری بندرعباس بیان کرد: همایش و نمایشگاه مدیریت شهری و روستایی هم‌زمان با چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب شکوهمند اسلامی ایران در بندرعباس آغاز شد.

الیاس محسنی افزود: در این رخداد بزرگ مسئولین سازمان شهرداری‌ها و دهیاری‌های وزارت کشور، معاون امور عمرانی استانداری‌های سراسر کشور، برخی از اعضای شوراهای اسلامی شهرهای سراسر کشور، شهرداران کلان‌شهرها و مراکز استان‌ها با هدف انتقال دانش مدیریت شهری با رویکرد استراتژیک پذیری مدیران شهری، اعضای شوراهای اسلامی و کارشناسان حضور دارند.

وی ادامه داد: در نهمین دوره نمایشگاه شهر ایده آل که در مرکز نمایشگاه‌های بین‌المللی بندرعباس دایر است، شرکت‌کنندگان در حوزه‌های مبلمان شهری، حمل و نقل عمومی، مدیریت و خدمات شهری، آتش‌نشانی و خدمات ایمنی، فضای سبز، روشنایی و نورپردازی شهری، تبلیغات شهری و زیباسازی، فناوری اطلاعات، بازیافت و تبدیل مواد و … آخرین تولیدات و دستاوردهای خود را به نمایش گذاشته‌اند.

محسنی تصریح کرد: در طول برگزاری نمایشگاه شهر ایده آل در بندرعباس سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری بندرعباس اقدام برگزاری جشنواره فرهنگی کرده است و در این ایام با حضور هنرمندان بندرعباسی به اجرای برنامه‌های مختلف در محوطه برگزاری نمایشگاه می‌پردازد.

وی ابراز کرد: همچنین برپایی غرفه‌های عرضه صنایع‌دستی و غذاهای بومی و محلی به نفع کودکان مبتلا به سرطان از جمله دیگر برنامه‌های این سازمان در روزهای برگزاری این نمایشگاه در بندرعباس است.

خوش آمدگویی به مهمانان