فرهنگسرای “برکه گرد” بندرعباس به بهره‌برداری رسید

طی آیینی با حضور معاون امور عمرانی وزارت کشور، معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری هرمزگان، شهردار بندرعباس، رئیس سازمان فرهنگی، اجتماعی ورزشی شهرداری بندرعباس و دیگر مدیران شهری فرهنگسرای برکه گرد بندرعباس به بهره‌برداری رسید.

به گزارش روابط عمومی سازمان فرهنگی، اجتماعی ورزشی شهرداری بندرعباس، رئیس سازمان فرهنگی، اجتماعی ورزشی شهرداری بندرعباس بیان کرد: فرهنگسراها به عنوان یکی از محل‌های تأثیرگذار فرهنگی می‌توانند به ارتقای سطح فرهنگی محلات کمک شایانی کنند.

الیاس محسنی افزود: یکی از رسالت‌های شهرداری بندرعباس توسعه برنامه‌های فرهنگی، اجتماعی و ورزشی در دل محلات بندرعباس بوده است و با ایجاد فرهنگسراها و ساخت بسترها به دنبال شکوفایی و شناسایی استعدادها در زمینه فعالیت‌های فرهنگی، اجتماعی ورزشی هستیم.

وی با تقدیر از تلاش‌های مدیر منطقه دو شهرداری بندرعباس در ساخت این مجموعه فرهنگی، تصریح کرد: سازمان فرهنگی، اجتماعی ورزشی شهرداری بندرعباس توسعه برنامه‌های فرهنگی و هنری در دل محلات بندرعباس را همیشه مد نظر داشته است و فعالیت‌های این سازمان در زمینه‌های فرهنگی، اجتماعی ورزشی نیز با توازن دیده‌ شده است.

رئیس سازمان فرهنگی، اجتماعی ورزشی شهرداری بندرعباس ابراز کرد: با حضور امینی زاده در مسند شهرداری بندرعباس طی سالیان اخیر شاهد پیشرفت همه جانبه در تمامی فعالیت‌های شهری در بندرعباس به خصوص بخش فرهنگی بوده‌ایم که از حمایت‌های وی در ساخت و تجهیز مکان‌های فرهنگی کمال تشکر را دارم.

محسنی گفت: فرهنگسرای برکه گرد با توجه به سیاست‌های شهرداری بندرعباس برای توسعه محلات کمتر برخوردار در دستور کار قرار گرفته بود و با بهره‌برداری از این فرهنگسرا در محله برکه گرد بندرعباس امیدواریم قدم‌های شگرفی را در ارتقای فرهنگ شهروندی در این محله برداریم.