خیز بلندقامتان شهرداری بندرعباس برای قهرمانی

تیم بسکتبال شهرداری بندرعباس پس از صعود به لیگ برتر در نخستین دیدار از مرحله نهایی لیگ دسته اول بسکتبال کشور مقابل صنعت مس کرمان به پیروزی دست یافت.

به گزارش روابط عمومی سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری بندرعباس، پس از قطعی شدن صعود تیم بسکتبال شهرداری بندرعباس به لیگ برتر کشور، این تیم برای قهرمانی در لیگ دسته اول بسکتبال کشور منطقه جنوب به مصاف دیگر تیم این گروه رفت.

بلندقامتان شهرداری بندرعباس در این دیدار که میزبانی شهرداری بندرعباس در سالن فجر برگزار شد، توانستند با نتیجه مقتدرانه ۹۴ بر ۷۵ از سد صنعت مس کرمان بگذرند.

با این پیروزی شهرداری بندرعباس اولین قدم خود را برای قهرمانی برداشته است و هفته آینده در کرمان به مصاف صنعت مس می‌رود که در صورت کسب دو پیروزی از سه دیدار عنوان قهرمانی لیگ دسته اول بسکتبال کشور منطقه جنوب را کسب می‌کند.

سرمربی تیم بسکتبال شهرداری بندرعباس پس از این پیروزی ابراز کرد: طبق برنامه‌ریزی‌های انجام شده بازیکنان ما توانستند بازی را پیش‌بری کنند و در این بازی سخت با توانایی بالای خود توانستند به پیروزی دست یابند.

رضا هنگام پور با بیان اینکه امیدواریم در کرمان نیز بتوانیم بازی مقتدرانه خود را پیش ببریم، اظهار کرد: پنجشنبه آینده ۹ اسفندماه مهمان صنعت مس کرمان هستیم از هواداران تیم بسکتبال شهرداری بندرعباس دعوت به عمل می‌آورم برای دلگرمی هرچه بیشتر تیم برای القای روحیه مضاعف به سالن بازی بیایند.

وی افزود: باید از حمایت‌های شهردار بندرعباس که در لحظه‌به‌لحظه رقابت‌ها در کنار تیم بودند کمال تشکر را به‌جا آورم.

هنگام پور در پایان گفت: ما ۱۰۰ درصد برنامه‌ریزی خود را برای قهرمانی انجام داده‌ایم و تمام تلاشمان را در این راستا انجام خواهیم داد.