جشن نیکوکاری در مدارس بندرعباس برگزار می‌شود

با همکاری سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری بندرعباس جشن نیکوکاری در مدارس بندرعباس برگزار می‌شود.

به گزارش روابط عمومی سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری بندرعباس، رئیس سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری بندرعباس، بیان کرد: سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری بندرعباس با هدف کمک به خانواده‌های نیازمند و ایتام در برگزاری برنامه‌های خیرخواهانه فعالیت‌های مختلفی را صورت داده است.

الیاس محسنی با بیان اینکه شهروندان می‌توانند اقدامات خیرخواهانه شگرفی را رقم بزنند، ابراز کرد: شهروندان با مشارکت در یاری رساندن به خانواده‌های نیازمند می‌توانند در ارتقای وضعیت آموزشی دانش‌آموزان مؤثر واقع شوند و در نتیجه از آسیب‌های اجتماعی بکاهند.

وی خاطرنشان کرد: در همین راستا سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری بندرعباس با همکاری کمیته امداد امام خمینی (ره) و اداره کل آموزش‌وپرورش هرمزگان در جهت یاری رساندن به دانش‌آموزان نیازمند جشن نیکوکاری را در مدارس بندرعباس برگزار می‌کنند.

محسنی اظهار کرد: در این طرح پاکت‌هایی در جهت جمع‌آوری کمک‌های مردمی در مدارس توزیع می‌شود و پس‌ازآن هزینه‌های جمع‌آوری شده به دانش‌آموزان کم‌بضاعت همان مدارس اختصاص می یابد و در صورت عدم وجود دانش‌آموز کم‌بضاعت در همان مدرسه با اعلام مدیر مدرسه هزینه‌های جمع‌آوری شده به دانش‌آموزان مدارس دیگر اختصاص می یابد.

وی اضافه کرد: همچنین در این طرح نرم‌افزار ناب که ویژه استان هرمزگان است و به صورتی طراحی شده که شهروندان می‌توانند در هر کجای از کشور که باشند، کمک‌های خود را به نیازمندان استان و یا شهر خود پرداخت کنند به شهروندان معرفی می‌شود.