تقدیر از زنان سرپرست خانوار در فرهنگسرای گلستان

به مناسبت فرارسیدن میلاد حضرت فاطمه (س) و روز زن همایش تقدیر از زنان سرپرست خانوار تحت پوشش کمیته امداد امام خمینی (ره) در فرهنگسرای گلستان بندرعباس برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری بندرعباس، رئیس سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری بندرعباس، بیان کرد: بانوان هرمزگانی که در مکتب حضرت زهرا (س) پرورش یافته‌اند، بلندپروازان قله‌های رفیع ایمان و معرفت‌اند و زیباترین شکوفه‌های درخت انسانیت را تجلی بخشیده و به بار نشانده‌اند.

الیاس محسنی افزود: سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری بندرعباس با هدف کمک به خانواده‌های نیازمند و ایتام در برگزاری برنامه‌های خیرخواهانه فعالیت‌های مختلفی را صورت داده است.

وی ادامه داد: در همین راستا این سازمان با همکاری کمیته امداد امام خمینی (ره) با هدف حمایت از زنان سرپرست خانوار همایش تجلیل از زنان سرپرست خانوار تحت پوشش کمیته امداد را برگزار کرد.

محسنی تصریح کرد: در این ویژه برنامه که همراه با برنامه‌های فرهنگی و هنری برای حاضرین بود، از ۵ نفر از زنان سرپرست خانوار شاخص تقدیر به عمل آمد.

وی ابراز کرد: همچنین در این ویژه برنامه در جهت حمایت از آنان بسته‌های حمایتی به حاضرین اهدا شد.

گفتنی است این همایش با حضور سرپرست فرمانداری بندرعباس، رئیس سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری بندرعباس، مسئولین کمیته امداد امام خمینی (ره) و … برگزار شد.