توقع بسیاری از تیم فوتبال شهرداری بندرعباس وجود دارد

مدیرعامل باشگاه فرهنگی و ورزشی شهرداری بندرعباس با حضور در تمرینات تیم فوتبال بزرگ‌سالان شهرداری بندرعباس به گفت‌وگو با بازیکنان و کادر فنی تیم پرداخت.

به گزارش روابط عمومی سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری بندرعباس، الیاس محسنی در این دیدار بیان کرد: انگیزه بسیار خوبی پشت این تیم هست و اعضای شورای اسلامی شهر و شهردار بندرعباس به دنبال حمایت همه جانبه از تیم فوتبال بزرگ‌سالان بوده‌اند.

وی با بیان اینکه تصمیمات گذشته در این تیم قطعاً درست و به جا بوده است، افزود: امیدواریم از دیدارهای آینده با تغییراتی که در مدیریت تیم صورت گرفته است، موفق‌تر از پیش عمل کنیم.

محسنی ادامه داد: منافع همه ما به هم گره‌خورده است و توقع بسیار زیادی از این تیم وجود دارد که با وجود مشکلات باید تلاش کنیم با انعطاف‌پذیری از مشکلات فائق آییم و توقعات را برطرف کنیم.

وی اضافه کرد: کادر فنی بسیار خوب و کار بلد تیم در تلاش هستند اقدامات بسیار خوبی را صورت دهند و توقع من از بازیکنان و کادر فنی این است که در دیدارهای باقی‌مانده تمرکز خود را از دست ندهند و با اثبات توانمندی‌ها بدون بزرگ‌نمایی بهترین نتایج را رقم بزنند.

مدیرعامل باشگاه فرهنگی و ورزشی شهرداری بندرعباس با بیان اینکه قطعاً کار ورزش حرفه‌ای و با برنامه‌ریزی پیش بری می‌شود، ابراز کرد: باید از فضای حاشیه‌ای به دور باشیم که این چنین کارهایی جز وقت‌گیر بودن عاید دیگری ندارند و خواهشی که از بازیکنان دارم این است در دیدارهای باقی‌مانده با تمام تلاش سعی خود را در جهت صعود به لیگ بالاتر صورت دهید و من نیز تمام تلاش خود را در این راستا خواهم کرد.

وی گفت: همان‌طور که مستحضرید تیم بسکتبال شهرداری بندرعباس نیز با وجود چنین شرایطی توانست راهی لیگ برتر کشور شود و باید به این نکته توجه داشت که با اتحاد و همدلی می‌توانیم به اهدافمان دست یابیم.