اختتامیه مدرسه فوتبال شهرداری بندرعباس برگزار شد

آیین پایان به کار مدرسه فوتبال شهرداری بندرعباس در سال ۱۳۹۷ با حضور پرشور مسئولین، فوتبال آموزان و خانواده‌هایشان در سالن فردوسی شهرداری بندرعباس برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری بندرعباس، شهردار بندرعباس در این آیین با تبریک موفقیت‌های تیم‌های پایه و مدرسه فوتبال شهرداری بندرعباس در سال جاری، عنوان کرد: مدرسه فوتبال شهرداری بندرعباس به عنوان یکی از اساسی‌ترین موضوعات مربوط به ورزش که همان توجه به رده‌های پایه است راه‌اندازی شده است.

عباس امینی زاده افزود: این مدرسه فوتبال در طی سالیانی که به فعالیت پرداخته است توانسته به حق موفقیت‌هایی را در عرصه ورزش‌های پایه رقم بزند و آینده روشنی را برای فوتبال این نقطه از کشور ترسیم کند.

وی ابراز کرد: شهرداری بندرعباس به مقوله‌های ورزشی در محلات مختلف بندرعباس توجه ویژه‌ای دارد و در مدت اخیر ۴۰ زمین چمن مصنوعی جدید به محلات شهر بندرعباس اضافه کرده است.

وی اضافه کرد: به همین جهت برای اینکه آینده‌ای روشن و قوی در این عرصه داشته باشیم و به نوعی دورنمای اهداف خود را تضمین کنیم و باید به شکل اساسی و با برنامه‌ریزی دقیق به نگاهمان را در رده‌های پایه ورزشی متمرکزتر کنیم.

امینی زاده تأکید کرد: مدرسه فوتبال شهرداری بندرعباس به حق توانسته دین خود را به ورزش فوتبال در رده‌های سنی پایه برای آینده روشن ورزش این شهر ترسیم کند و باید از حمایت‌های اعضای محترم شورای اسلامی شهر بندرعباس تشکر کرد و به تمامی افرادی که در این راستا تلاش کرده‌اند دست مریزاد گفت.

وی خاطرنشان کرد: معتقدیم سرمایه‌گذاری در این زمینه هزینه نیست، بلکه تضمین آینده کودکان و نوجوانان این شهر است که به خوبی می‌تواند باعث بروز استعدادهایشان شود.

عضو شورای اسلامی شهر بندرعباس نیزدر این آیین ابراز کرد: کودکان باید به اخلاق نیز علاوه بر ورزش بپردازند و ورزشکاران همیشه در تحصیلات و اخلاق باید موفق عمل کنند.

اسماعیل بواشه افزود: چینشی که در مدرسه فوتبال شهرداری بندرعباس وجود دارد بسیار عالی است و کودکان باید از حضور این افراد بهره‌وری کامل را ببرند.

وی اظهار کرد: این روزها که بودجه شهرداری بندرعباس در حال تدوین است ما در شورای اسلامی شهر بندرعباس به دنبال توجه به ورزش در محلات به خصوص ورزش بانوان هستیم.

بواشه تصریح کرد: باید نگاه و منش ورزشکاران خود را با پشتکار به عمل آوریم تا بتوانیم موفقیت‌های بیش‌ازپیش ورزش استان را شاهد باشیم و از تمام افرادی که در این زمینه در تلاش هستند تشکر می‌کنم.

در ادامه رئیس سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری بندرعباس، بیان کرد: انجام فعالیت‌های ورزشی از کودکی تأثیرات مثبتی را بر شخصیت کودکان دارد و فعالیت‌های بدنی و ورزشی به‌عنوان یک نیاز اساسی برای جامعه به شمار می‌رود.

الیاس محسنی افزود: از همین رو توجه به ورزش کودکان بسیار اهمیت دارد و باشگاه شهرداری بندرعباس در این راستا علاوه بر تیم‌های مختلف ورزشی در مدرسه فوتبال شهرداری بندرعباس به جنبه‌های فرهنگی، اجتماعی و ورزشی کودکان نیز پرداخته است و استعدادهای نابی در این زمینه در بندرعباس وجود دارد.

محسنی ابراز کرد: در فصلی که از فعالیت‌های مدرسه فوتبال شهرداری بندرعباس گذشت توانستیم برنامه‌های مختلف از جمله برگزاری کلاس‌های آموزشی و اردو را برای فوتبال آموزان داشته باشیم و افتخارآفرینی را نیز در این راستا در استان هرمزگان کسب کنیم.

وی اضافه کرد: باید به سمتی پیش رویم که همین فوتبال آموزان امروز در سال‌های آتی به‌عنوان بازیکنان آینده دار تیم‌های شهرداری بندرعباس و دیگر تیم‌های بزرگ کشور فعالیت‌های خود را ادامه دهند و بتوانیم علاوه بر بروز استعدادهایشان انگیزه‌ای برای کودکان و نوجوانان بندرعباسی نیز ایجاد کنیم.

رئیس سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری بندرعباس عنوان کرد: از اینکه مدرسه فوتبال شهرداری بندرعباس توانسته افتخارآفرینی‌های مختلفی را در عرصه فوتبال در رده‌های سنی پایه رقم بزند، باید بر خود ببالیم و از تمامی سرپرستان، مربیان، کادر فنی، فوتبال آموزان و دیگر عزیزانی که موجبات این آینده روشن را برای فوتبال هرمزگان ترسیم کرده‌اند تشکر می‌کنم.

همچنین رضا هنگام پور سرمربی تیم بسکتبال شهرداری بندرعباس اسطوره بسکتبال هرمزگان که توانسته افتخارات متعددی را برای باشگاه شهرداری بندرعباس رقم بزند، با بیان خاطرات خود از سنین کودکی و فعالیت‌های ورزشی‌اش، دوران کودکی را دوران طلایی شکل‌گیری شخصیت ورزشی افراد عنوان کرد و بیان کرد: مدرسه فوتبال شهرداری بندرعباس می‌تواند آینده ورزش فوتبال استان را تعیین کند.

وی افزود: من خودم از کودکی در باشگاه اتحاد بندرعباس فعالیتم را در زمینه بسکتبال آغاز کردم و توانستم در تیم‌های مختلف کشور و تیم ملی افتخار حضور را داشته‌ام.

گفتنی است این جشن همراه با اجرای ویژه‌برنامه‌های طنز و موسیقی برای حاضرین بود و در پایان حاضرین لوح عکس این فصل مدرسه فوتبال شهرداری بندرعباس را به یادگار امضا کردند.