نمایشگاه نوش‌خندهای تمثیل برگزار می‌شود

با همکاری سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری بندرعباس و حوزه هنری هرمزگان نخستین نمایشگاه گروهی تصویرسازی ضرب‌المثل‌های بومی هرمزگان برگزار می‌شود.

به گزارش روابط عمومی سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری بندرعباس، با همکاری سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری بندرعباس و حوزه هنری هرمزگان نخستین نمایشگاه گروهی تصویرسازی ضرب‌المثل‌های بومی هرمزگان برگزار می‌شود.

در این نمایشگاه گزیده‌ای از آثار مجموعه تصویرسازی نوش‌خندهای تمثیل که توسط هنرمندان خوش ذوق استان هرمزگان تولید شده است به نمایش گذاشته می‌شود.

در این نمایشگاه آثاری از مطهره پلاسی زاده، عارفه دهقانی سرگزی، بابک اسماعیلی، پگاه امیری، فاطمه رستم زاده، هانیه سلیمانی احمدی، نسترن محسنی، مهری لشکری، میترا نوریان و نسرین عرب حضور دارند.

نوش‌خندهای تمثیل مجموعه‌ای است که توسط هنرمندان یاد شده از ضرب‌المثل‌های هرمزگانی تصویرسازی شده است و در قالب کتابی به مرحله نشر رسیده است.

نمایشگاه نوش‌خندهای تمثیل از ۲۲ الی ۲۴ اسفندماه در گالری نقطه خط بندرعباس به نشانی گلشهر بعد از پاساژ نخل جنب فروشگاه دامسل برپا است و علاقه‌مندان می‌توانند از ساعت ۱۸ تا ۲۲ از آن بازدید به عمل آورند.