دوازدهمین المپیاد ورزشی کارکنان شهرداری بندرعباس برگزار می‌شود

سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری بندرعباس، دوازدهمین المپیاد ورزشی کارکنان شهرداری بندرعباس را برگزار می‌کند.

به گزارش روابط عمومی سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری بندرعباس، رئیس سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری بندرعباس بیان کرد: کارمندان به دلیل بی تحرکی یا نشستن‌های مداوم و طولانی‌مدت بر روی صندلی بیشتر از سایر افراد در معرض دردها و بیماری‌های مرتبط با گردن، زانو، شانه، کمر، دست و برخی بیماری‌های عضلانی هستند.

الیاس محسنی با بیان اینکه کارمندان اگر به ورزش بپردازند از لحاظ روحی و روانی راندمان کار خود را بالا می‌برند، افزود: ورزش به دلیل داشتن ویژگی شادی و نشاط آور، خصوصاً برای کارمندان سبب می‌شود بازدهی کارشان بالا برود.

وی افزود: در همین راستا سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری بندرعباس، دوازدهمین المپیاد ورزشی کارکنان شهرداری بندرعباس را برگزار می‌کند.

محسنی تصریح کرد: این المپیاد در رشته‌های ورزشی فوتسال (آقایان)، والیبال (آقایان)، دارت (آقایان، بانوان)، شطرنج (آقایان، بانوان)، تنیس روی میز (آقایان، بانوان)، فوتبال دستی (آقایان و بانوان)، بدمینتون (آقایان و بانوان) و پرتاب آزاد بسکتبال (آقایان، بانوان) برگزار می‌شود.

وی ابراز کرد: کارکنان علاقه‌مند برای حضور در این المپیاد می‌توانند تا ۷ اردیبهشت ماه با مراجعه به سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری بندرعباس اقدام به نام‌نویسی کنند.