نشست هم‌اندیشی برگزاری ویژه‌برنامه‌های ماه مبارک رمضان برگزار شد


با حضور رئیس سازمان، مسئولین بخش‌های فرهنگی، اجتماعی، ورزشی و روابط عمومی سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری بندرعباس نخستین نشست هم‌اندیشی تدوین ویژه‌برنامه‌های ماه مبارک رمضان برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری بندرعباس، رئیس سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری بندرعباس در این نشست ابراز کرد: ماه مبارک رمضان فرصتی برای شب‌زنده‌داری، دعا و نیایش برای رسیدن به محبوب و فرصتی برای مناجات، نیایش با خداوند منان و فرصتی برای بخشیدن و بخشیده شدن است.

الیاس محسنی افزود: در ماه بهار قرآن طبیعتاً مساجد شهر بندرعباس بستر مناسبی برای اجرای برنامه‌های قرآنی و جذب جوانان و نوجوانان به مجالس و محافل قرآنی هستند و علاوه بر دیگر برنامه‌های فرهنگی، اجتماعی و ورزشی به‌عنوان مقوله‌های محوری در محلات، تلاوت قرآن کریم در مساجد شهر بندرعباس را به شکل فراگیرتر باید برگزار کرد.

در ادامه معاون فرهنگی و اجتماعی سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری بندرعباس ابراز کرد: فعالیت‌های فرهنگی و اجتماعی موضوع بسیار مهمی هستند و به دنبال گسترش چنین فعالیت‌هایی در شهر بندرعباس هستیم.

علیرضا مدرس افزود: با توجه به پیش بودن ماه مبارک رمضان باید از مساجد و فضاهای فرهنگی شهر بهره کافی را در خصوص برگزاری ویژه‌برنامه‌های مختلف در ماه مبارک رمضان ببریم.

وی ابراز کرد: با تدوین ویژه‌برنامه‌های مختلف به دنبال گرامیداشت ساده و با شکوه این ماه مبارک در شهر برای خدمت به شهروندان هستیم.

معاون ورزشی سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری بندرعباس نیز در این نشست خاطرنشان کرد: برنامه‌های ورزشی این سازمان نیز به شکل ویژه در ایام ماه مبارک رمضان برگزار می‌شود که از اهم آن‌ها برگزاری المپیاد ورزشی کارکنان شهرداری بندرعباس و برگزاری مسابقات ورزشی در محلات مختلف بندرعباس است.

گفتنی است دیگر حاضرین در این نشست نیز به ارائه برنامه‌های و پیشنهادات خود برای ایام ماه مبارک رمضان پرداختند.