با ویژه‌برنامه‌های فرهنگی و ورزشی در بندرعباس به استقبال ماه رمضان می‌رویم

رئیس سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری بندرعباس گفت: در ماه مبارک رمضان برگزاری ویژه‌برنامه‌های قرآنی و برگزاری مسابقات ورزشی در محلات از اهم برنامه‌های سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری بندرعباس است.

به گزارش روابط عمومی سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری بندرعباس، الیاس محسنی با تبریک فرارسیدن ماه مبارک رمضان، اظهار کرد: ماه مبارک رمضان، فرصتی بسی ارزشمند است، این ماه فرصتی برای دعا و نیایش و شب زنده‌داری است که عشق ملکوتی و انس با محبوب جاودانه را پدید می‌آورد.

وی ابراز کرد: در ماه بهار قرآن طبیعتاً مساجد شهر بندرعباس بستر مناسبی برای اجرای برنامه‌های قرآنی و جذب جوانان و نوجوانان به مجالس و محافل قرآنی هستند و سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری بندرعباس علاوه بر دیگر برنامه‌های فرهنگی، اجتماعی و ورزشی در محلات اجرای ویژه‌برنامه‌های قرآنی در مساجد شهر بندرعباس را در نظر دارد.

محسنی افزود: علاوه بر برگزاری ویژه‌برنامه‌های قرآنی، برگزاری جشن بزرگ کله‌گنجشکی‌ها برای روزه اولی‌ها و برپایی جشن میلاد امام حسن مجتبی (ع) از اهم برنامه‌های این سازمان در ماه مبارک رمضان است.

وی ادامه داد: علاوه بر برنامه‌های فرهنگی و اجتماعی در محلات بندرعباس این سازمان با هدف ایجاد و شورونشاط بیشتر میان شهروندان و کارکنان شهرداری بندرعباس اقدام به برگزاری برنامه‌های مختلف ورزشی در طول ماه مبارک رمضان کرده است.

این مقام مسئول خاطرنشان کرد: برگزاری مسابقات بدمینتون و پرتاب آزاد بسکتبال ویژه آقایان و بانوان و مسابقات والیبال ساحلی و فوتسال ویژه آقایان از جمله این فعالیت‌ها است.

وی بیان کرد: ورزش به دلیل داشتن ویژگی شادی و نشاط، خصوصاً برای کارمندان سبب می‌شود بازدهی کارشان بالا برود که در همین راستا دوازدهمین المپیاد ورزشی کارکنان شهرداری بندرعباس برگزار می‌شود.

رئیس سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری بندرعباس گفت: این المپیاد در رشته‌های ورزشی فوتسال و والیبال ویژه آقایان و دارت، شطرنج، تنیس روی میز، فوتبال دستی، بدمینتون و پرتاب آزاد بسکتبال ویژه آقایان و بانوان برگزار می‌شود.