دوازدهمین المپیاد ورزشی کارکنان شهرداری بندرعباس آغاز به کارکرد

دوازدهمین المپیاد ورزشی کارکنان شهرداری بندرعباس با حمایت شهردار و معاونت برنامه‌ریزی و سرمایه انسانی به همت سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری بندرعباس آغاز به کارکرد.

به گزارش روابط عمومی سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری بندرعباس، رئیس کمیسیون فرهنگی و اجتماعی شورای اسلامی شهر بندرعباس در آیین آغاز به کار المپیاد که در مجموعه ورزشی شهدای دوراهی ایسینی بندرعباس برگزار شد، با تبریک فرارسیدن ماه مبارک رمضان، اظهار کرد: رمضان ماه بندگی خداوند و ماه بسیار پرفضیلت و پر ارزشی است.

حجت‌الاسلام احمد عامری سیاهوئی افزود: روزه و ورزش هر دو سلامتی بدن را در پی دارند و در روایات دین اسلام به هر دو مورد تأکید شده است.

وی با بیان اینکه روزه سلامتی روح را نیز در پی دارد، اضافه کرد: ورزش به بدن ما نشاط می‌دهد و به برکت این ماه مبارک می‌توانیم تن و روح سالم را در خود برای رسیدن به کمالات تقویت کنیم.

رئیس سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری بندرعباس نیز در ادامه بیان کرد: کارمندان به دلیل بی تحرکی یا نشستن‌های مداوم و طولانی‌مدت بر روی صندلی بیشتر از سایر افراد در معرض دردها و بیماری‌های مرتبط با گردن، زانو، شانه، کمر، دست و برخی بیماری‌های عضلانی هستند.

الیاس محسنی با بیان اینکه کارمندان اگر به ورزش بپردازند از لحاظ روحی و روانی راندمان کار خود را بالا می‌برند، افزود: ورزش به دلیل داشتن ویژگی شادی و نشاط آور، خصوصاً برای کارمندان سبب می‌شود بازدهی کارشان بالا برود.

وی خاطرنشان کرد: اگر مدیران ما معتقد هستند که بزرگ‌ترین سرمایه هر سازمان نیروی انسانی آن است یکی از راه‌های ایجاد شور و نشاط میان پرسنل ورزش است.

محسنی افزود: در همین راستا دوازدهمین المپیاد ورزشی کارکنان شهرداری بندرعباس با حمایت شهردار محترم بندرعباس و معاونت برنامه‌ریزی و سرمایه انسانی هم‌زمان با شروع ماه مبارک رمضان آغاز به کارکرد.

این مقام مسئول تصریح کرد: این المپیاد در رشته‌های ورزشی فوتسال و والیبال ویژه آقایان و دارت، شطرنج، تنیس روی میز، فوتبال دستی، بدمینتون و پرتاب آزاد بسکتبال ویژه آقایان و بانوان است.

وی گفت: همه بخش‌های مختلف شهرداری بندرعباس در برگزاری این المپیاد ایفای نقش دارند و این ویژه‌برنامه‌ی ورزشی به پویایی هرچه بیشتر کارکنان شهرداری بندرعباس کمک‌های شایانی خواهد کرد.

گفتنی است این آیین با حضور اعضای شورای اسلامی شهر بندرعباس و کارکنان بخش های مختلف شهرداری بندرعباس در مجموعه ورزشی دوراهی ایسینی برگزار شد.