مشارکت سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری بندرعباس در ارج‌گذاری شب‌های قدر

مراسم شب‌های قدر با مشارکت فعال سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری بندرعباس در هیئت‌ها، حسینیه‌ها و … شهر برگزار می‌شود.

به گزارش روابط عمومی سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری بندرعباس، رئیس سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری بندرعباس، تصریح کرد: شب‌های قدر فرصتی برای بازگشتن به ‌سوی حضرت حق و توبه کردن از گناهان و پیمودن راه سعادتمندی است.

الیاس محسنی تصریح کرد: شب‌های قدر، فرصتی برای پاک کردن ظاهر و باطن از هر آلودگی، شب‌زنده‌داری و سبک شدن روح از بار گناهان و رهایی از دوزخ است.

وی ابراز کرد: مصادف بودن شب‌های ارزشمند قدر با سالروز ضربت خوردن و شهادت حضرت علی (ع) فرصت بندگی و عبادت را برای شیعیان فزونی بخشیده است.

این مقام مسئول خاطرنشان کرد: شهادت امیرالمؤمنین مظهر عدالت، آزادگی و جوانمردی گویای عظمتی است که در سرتاسر عمر پر برکتشان بدون هیچ دل‌بستگی به لذایذ دنیوی پاسدار اخلاق، حرمت و کرامت انسانی بودند.

وی با تسلیت فرارسیدن شهادت حضرت علی (ع) ابراز کرد: آرزومندم در ایام شب‌های قدر و سوگواری بکوشیم تا پیروان شایسته‌ای برای مکتب اسلام بوده و با تأسی از سیره اهل‌بیت عصمت و طهارت در مسیر سعادت و بهروزی گام برداریم.

محسنی اضافه کرد: هم‌زمان با این ایام سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری بندرعباس با هیئت‌های مختلف مذهبی در شهر بندرعباس همکاری دارد.