دعوت رئیس سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی برای حضور در راهپیمایی روز قدس

رئیس سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری بندرعباس از شهروندان شهیدپرور و ولایتمدار بندرعباس دعوت کرد با حضور پر شور خود در راهپیمایی روز قدس بار دیگر هم‌صدا با سایر مسلمانان جهان فریاد رهایی و آزادی قدس شریف و شعار نابودی کفر و استکبار را سر دهند.

به گزارش روابط عمومی سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری بندرعباس، الیاس محسنی بیان کرد: روز قدس نماد حضور همه مسلمانان برای دفاع از حقوق یکدیگر و دفاع از قدس شریف است زیرا موضوع فلسطین مربوط به جهان اسلام می باشد.

وی افزود: گرامیداشت روز جهانی قدس، نه تنها حرکت در همان مسیر حق مدارانه اولیای الهی است بلکه یک جهاد و تکلیف دینی به شمار می‌رود؛ همه ملت باید فریاد اعتراض خود را بلند کنند و ملت مظلوم فلسطین را یاری رسانند.

محسنی ابراز کرد: حضور پرشور ملت ایران به‌خصوص پاسداران سواحل نیلگون خلیج‌فارس در راهپیمایی روز جهانی قدس بیانگر عزم و اراده پولادین آنان در راه مبارزه با سلطه و دفاع از حقوق مظلومان عالم خواهد بود.

وی گفت: ضمن آرزوی قبولی طاعات و عبادات شهروندان شریف، شهیدپرور و ولایتمدار بندرعباس در ماه مبارک رمضان، از آنان دعوت می‌کنم تا همچون سال‌های گذشته با حضور انقلابی و پرشکوه در صفوفی متحد و یکپارچه، هم‌صدا با سایر مسلمانان فریاد رهایی و آزادی قدس شریف و شعار نابودی کفر و استکبار را سر دهند.