پیام تسلیت رئیس سازمان فرهنگی شهرداری بندرعباس به مناسبت ایام سوگواری نیمه خرداد

رئیس سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری بندرعباس با آرزوی قبولی طاعات و عبادات همه مؤمنان در ماه مبارک رمضان، سالروز رحلت امام خمینی (ره) و قیام خونین ۱۵ خرداد را تسلیت گفت.

به گزارش روابط عمومی سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری بندرعباس، الیاس محسنی بیان کرد: ماه مبارک رمضان، فرصتی بسی ارزشمند برای دعا و نیایش و شب‌زنده‌داری است که عشق ملکوتی و انس با محبوب جاودانه را پدید می‌آورد.

وی افزود: حال که در روزهای پایانی ماه مبارک رمضان قرار گرفته‌ایم، آرزومندم همه مؤمنان از برکات این ماه مبارک فیض کامل را برده باشند و طاعات و عبادات همه بندگان مورد قبول درگاه احدیت قرار گیرد.

محسنی تصریح کرد: فرارسیدن عروج ملکوتی بزرگ‌مردی از تبار نور که بر بلندای تاریخ سرود فتح و ظفر سر داد و امید را در دل ستم دیدگان خسته از ظلم و استعمار روشن کرد و آزادی و آزادگی را معنایی تازه بخشید؛ روزی که ملت بزرگ ایران در فراق محبوب خود صاحب‌عزا شدند را تسلیت عرض می‌کنم.

وی اضافه کرد: همچنین پانزدهم خرداد ۱۳۴۲ نقطه عطف تاریخ مقاومت و انقلاب مردم مسلمان ایران اسلامی است و بی‌شک نام این روز با نام بزرگ‌مرد عرصه حماسه و عرفان حضرت امام خمینی (ره) بنیان‌گذار جمهوری اسلامی ایران گره‌خورده است که گویی دست تقدیر الهی به پاس این اهتمام، سفر ملکوتی ایشان را با این مناسبت قرین ساخت و این یوم‌الله را با نام امام خمینی (ره) برای ابد جاودانه ساخت.

رئیس سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری بندرعباس در پایان گفت: ضمن آرزوی قبولی طاعات و عبادات همه همشهریان عزیز در این ماه مبارک، ایام سوگواری را به محضر امام عصر (عج) و مردم ولایت مدار بندرعباس تسلیت می‌گویم.