اقدامات سازمان فرهنگی شهرداری بندرعباس در عید فطر اعلام شد

سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری بندرعباس هم‌زمان با عید سعید فطر اقداماتی را در جهت گرامیداشت این عید سعید در شهر بندرعباس رقم می زند.

به گزارش روابط عمومی سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری بندرعباس، رئیس سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری بندرعباس، ابراز کرد: ماه رمضان، ماه عبادت، ماه نزول قرآن، ماه ذکر خدا به پایان رسید، خوشا بر آنان که در این ماه مبارک توشه‌ای از تقوی برگرفتند و خانه آخرت خویش را آباد کردند.

الیاس محسنی با بیان تبریک فرارسیدن عید سعید فطر، افزود: خدای بزرگ را سپاس گذارم که بار دیگر توفیق عطا نمود تا پس از یک ماه بهره‌مندی از سفره پر برکت ضیافت الهی، همراه با خیل مؤمنان در صفوف شکوهمند نماز عید سعید فطر حاضر شویم و رنگین‌کمان باران رحمت الهی را به نظاره بنشینیم.

وی افزود: در جهت برگزاری هرچه باشکوه تر مراسم این عید سعید، سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری بندرعباس اقداماتی را در صورت داده است.

محسنی تصریح کرد: اکران تبلیغات محیطی و همکاری در جهت برگزاری شایسته نماز عید سعید فطر در بندرعباس از جمله اقدامات این سازمان در عید فطر امسال است.

وی ابراز کرد: سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری بندرعباس به‌عنوان بازوی فرهنگی شهر بندرعباس اجراکننده برنامه‌های فاخر فرهنگی در طول ایام سال است و توانسته است شورونشاط اجتماعی را به جامعه تزریق کند که در همین راستا برنامه های مختلف فرهنگی، اجتماعی و ورزشی در نقاط مختلف بندرعباس در طول ماه مبارک رمضان نیز برگزار شد.