دعوت از شهروندان شهید پرور بندرعباس در تشییع پیکر شهدای گمنام

رئیس سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری بندرعباس طی پیامی از مردم شهیدپرور بندرعباس دعوت به عمل آورد تا با حضور حداکثری خود در تشییع پیکر شهدای گمنام بار دیگر پیمان ناگسستنی خود را با آرمان‌های انقلاب اسلامی و شهدای عزیز میهن اسلامی تجدید کنند.

به گزارش روابط عمومی سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری بندرعباس، در متن پیام الیاس محسنی آمده است:

سلام بر آن‌هایی که پلاکشان را از گردن خویش درآوردند و گمنام ماندند تا کشور اسلامی‌شان در آرامش باشد و میراث جاودانه بنیان‌گذار انقلاب اسلامی زنده ماند.

ایران اسلامی به برکت خون پاک شهدای عزیز و سرافراز، در جهان امروز عزت‌آفرین شده است و بی‌شک مادام که نام و یاد شهدا در کشور جاری است عزت، امنیت، استقلال و آزادی کشور تضمین خواهد بود.

بندرعباس میزبان شهیدان والامقامی خواهد بود که بی‌نام‌ونشانی، فضای این شهر را به عطر دل‌انگیز پاکی و مهربانی معطر خواهند کرد.

الیاس محسنی از مردم شریف بندرعباس دعوت کرد با حضور پرشور و حماسی خود در مراسم استقبال و تشییع این شهیدان والامقام، پیمان ناگسستنی خود با آرمان‌های انقلاب و شهدای عزیز میهن اسلامی را یک‌بار دیگر به رخ جهانیان کشند و به دشمنان ایران اسلامی ابراز دارند تا آخرین قطره خون پای کشورشان ایستاده‌اند.

گفتنی است مراسم استقبال و تشییع پیکر ۴ شهید گمنام هم‌زمان با شب شهادت امام جعفر صادق (ع) عصر جمعه ۷ تیرماه از ساعت ۱۸ با همکاری سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری بندرعباس از پارک شهید دباغیان تا مسجد جامع بندرعباس تشییع می‌شود.