ویژه‌برنامه‌های دهه کرامت در بندرعباس برگزار می‌شود

ویژه‌برنامه‌های مختلف دهه کرامت به همت سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری بندرعباس در نقاط مختلف شهر برگزار می‌شود.

به گزارش روابط عمومی سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری بندرعباس، رئیس سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری بندرعباس، بیان کرد: دهه اول ماه ذی‌القعده که به نام دهه کرامت نام‌گذاری شده است، شروع این دهه با میلاد حضرت فاطمه معصومه (س) و پایان آن با میلاد حضرت علی بن موسی‌الرضا (ع) است و فرصتی ارزشمند برای ترویج سیره و فرهنگ اهل‌بیت (ع) است و زمان مناسبی برای نهادینه ساختن سبک زندگی اسلامی با الهام از آموزه‌های دینی است.

الیاس محسنی افزود: در دهه کرامت عطر شمیم رضوی و فاطمی در کشور می‌پیچد و فرصت نابی برای ترویج سیره و فرهنگ اهل‌بیت (ع) و تکریم مقام ولایت فراهم می‌شود.

وی تصریح کرد: سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری بندرعباس در راستای رسالت‌های خود در این دهه مبارک اقدام به برگزاری ویژه‌برنامه‌های مختلف در شهر بندرعباس می‌کند.

محسنی خاطرنشان کرد: در این راستا هم‌زمان با آغاز دهه کرامت و روز دختر جشن گرامیداشت این روز، صبح پنجشنبه در فرهنگسرای شهدای دوراهی ایسینی برگزار می‌شود.

وی ابراز کرد: همچنین به همین مناسبت با همکاری سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری بندرعباس، جشن دهه کرامت بعد از ظهر پنجشنبه و جمعه ۱۳ و ۱۴ تیرماه در فرهنگسرای گلستان واقع در محله چاهستانی ها برگزار می‌شود.

این مقام مسئول اضافه کرد: برگزاری جشن ورزشکاران مجموعه ورزشی دوراهی ایسینی به همراه مدارس فوتبال و بسکتبال شهرداری بندرعباس در بعد از ظهر دوشنبه ۱۷ تیرماه از جمله دیگر ویژه‌برنامه‌های دهه کرامت این سازمان در شهر بندرعباس است.

وی در پایان گفت: امیدوارم خداوند متعال توفیق معرفت اهل‌بیت (س) و بهره‌مندی از شفاعت ایشان را در این دهه مبارک به همه مسلمانان عنایت فرماید.