مدرسه فوتبال شهرداری بندرعباس ارتقای ورزشی فوتبال آموزان را دنبال می‌کند


نشست هم‌اندیشی و بررسی فعالیت‌های مدرسه فوتبال شهرداری بندرعباس با حضور مدیرعامل باشگاه فرهنگی و ورزشی شهرداری بندرعباس و اعضای کادر فنی این مدرسه فوتبال برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری بندرعباس، مدیرعامل باشگاه فرهنگی و ورزشی شهرداری بندرعباس در این نشست بیان کرد: توجه به ورزش کودکان بسیار اهمیت دارد و باشگاه شهرداری بندرعباس در این راستا علاوه بر تیم‌های مختلف ورزشی در مدرسه فوتبال شهرداری بندرعباس به جنبه‌های فرهنگی، اجتماعی و ورزشی کودکان پرداخته است که این موضوع امید بخش تعالی فوتبال آموزان است.
الیاس محسنی افزود: در فصول گذشته از فعالیت‌های مدرسه فوتبال شهرداری بندرعباس، توانسته‌ایم برنامه‌های مختلف از جمله برگزاری کلاس‌های آموزشی و اردو را برای فوتبال آموزان داشته باشیم و افتخارآفرینی‌های مختلفی را ثبت کرده‌ایم.
وی ادامه داد: از اینکه مدرسه فوتبال شهرداری بندرعباس توانسته افتخارآفرینی‌های مختلفی را در عرصه فوتبال در رده‌های سنی پایه رقم بزند، باید بر خود ببالیم و از تمامی سرپرستان، مربیان، کادر فنی، فوتبال آموزان و دیگر عزیزانی که موجبات این آینده روشن را برای فوتبال هرمزگان ترسیم کرده‌اند تشکر می‌کنم.
محسنی خاطرنشان کرد: باید به سمتی پیش رویم که همین فوتبال آموزان امروز در سال‌های آتی به‌عنوان بازیکنان آینده دار تیم‌های شهرداری بندرعباس و دیگر تیم‌های بزرگ کشور فعالیت‌های خود را ادامه دهند و بتوانیم علاوه بر بروز استعدادهایشان انگیزه‌ای برای کودکان و نوجوانان بندرعباسی نیز ایجاد کنیم.
گفتنی است در این نشست اعضای کادر فنی مدرسه فوتبال شهرداری بندرعباس به بیان دغدغه‌های خود در خصوص ارتقای فعالیت‌های این مدرسه فوتبال پرداختند و راهکارهای علمی و تخصصی در جهت افزایش راندمان کاری فوتبال آموزان و مربیان آن‌ها مورد بررسی قرار گرفت.