پیام تبریک رئیس سازمان فرهنگی شهرداری بندرعباس به مناسبت روز خبرنگار


رئیس سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری بندرعباس به مناسبت فرا رسیدن هفده مردادماه روز خبرنگار، با انتشار پیامی این روز را بر تلاشگران عرصه اطلاع رسانی تبریک گفت.
به گزارش روابط عمومی سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری بندرعباس، در متن پیام الیاس محسنی آمده است:
ضمن نکوداشت یاد و نام خبرنگار متعهد، شهید محمود صارمی، هفدهم مردادماه روز بزرگداشت مقام خبرنگار را به همه سفیران روشنگری و حقیقت‌طلبی در عرصه خطیر اطلاع‌رسانی، تبریک و شادباش عرض می‌نمایم.
دانایی موهبتی الهی است که از قلم سرچشمه می گیرد و همانا بر اندیشه جویندگان حقیقت، نقش می زند؛ از این روی اصحاب رسانه‌، حامیان و نگاهبانان راستین قلم و آگاهی هستند و روز خبرنگار روز پاسداشت تلاش بی وقفه ی انسان های آگاهی است که با سلاح قلم در سرزمین آگاهی قدم می زنند.
گرامی داشت این روز به معنی ارج نهادن به زحمات و از خود گذشتگی افرادی است که شغل خود را نه یک حرفه که آمیخته‌ای از عقل، درایت و پشتکار توام با عشق می دانند و در قبال این فداکاری، وظیفه همه ما احترام، قدرشناسی، همراهی و حمایت همه جانبه از این از خود گذشتگانی است که روشنگری و آگاهی بخشی در جامعه را بر عهده دارند.
اینجانب ضمن قدردانی ویژه از خبرنگاران تلاشگری که با همراهی خود، یار و یاور فعالیت های فرهنگی، اجتماعی و ورزشی به شهروندان بندرعباسی بوده اند، امیدوارم با تداوم و افزایش این همکاری ها و تعاملات سازنده، شاهد ایفای نقش مؤثرتر این سازمان باشیم.